Heroes of Might & Magic III: The Board Game

xxxxxxxxoo hodnoceno 29x (Seznam vlastníků)

Heroes of Might & Magic III: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 130 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, strategická, diplomacie
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Xzone
Archon Studio
Autoři: Jakub S. Olekszyk
Kamil Białkowski
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KICKSTARTER 2022

Kampan se spousti v listopadu 2022, odkaz zde:

https://www.kickstarter.com/projects/archonstudio/homm3boardgame/

29.9.2022 17:35:04

Ahoj. Je to trochu off-topic, ale podle množství nabídek v bazaru se zdá, že spousta lidí brala vrámci kampaně více kopií, nebo se jim mezitím změnily priority (což chápu, život se s nikým nemazlí). Každopádně je to možnost koupit HOMAM bez čekání a v široké nabídce pledgů - i když někdy za nekřesťanské peníze, ale to už je “neviditelná ruka trhu”, s tím nic nenaděláme. :)

13.8.2024 11:47:36

Busyday: Je úplně běžné, že lidi berou hry z kampaně na kšeft. Když vydržíš rok, dva, cena bude nižší :-) 

13.8.2024 13:06:38

Je tu nekdo, kdo jeste nedostal ani avizo o dorucovani?? Ja stale nic, jen v cervenci jsem potvrzoval adresu.

Aktualizace 14.8: avizo od UPS, dorucovani 20.8.uz je to v behu.

13.8.2024 17:32:05 | Upraveno autorem (porovnej)

@plota psali že budou doručovat ještě týdny. Počkej,  do konce měsíce dorazí 

13.8.2024 18:05:59

Já zatím taky ani zmínka o nějakém doručování… :-(

13.8.2024 18:25:02

@Design a kde to prosím psali? Já si pamatuji, že snad na discordu nebo v emailu uváděli, že by do poloviny měsíce měli mít všechny pledge poslány. Z Polska do Slezska to zas tak daleko není…

Upřímně, za mě ta komunikace je trochu slabší a zmatečná od vydavatele. Už podruhé mi přišel email, abych potvrdil adresu, a přitom jsem ji potvrdil už asi dva týdny zpátky… A trasovací číslo nikde.

Nedivil bych se, pokud bych tu hru měl dříve doma při objednání přes Xzone, než přes kickstarter, i když deklarovali opak.

13.8.2024 18:39:04

No každopádně na Gamefoundu psali, že v žádném případě nespustí další kampaň dokud nebude vše rozesláno. A jelikož už běží odpočet na další kampaň, tak podle toho odpočtu mají v plánu vše rozeslat do 34 a půl dne.

14.8.2024 05:53:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Big box bol súčasťou aj aktuálnej kampane? Aké má rozmery? Svete sa do neho komplet všetko? 

Uvažujem o nasledujúcej kampaní ale nechcem mať doma milión krabíc. 

Dakujem. 

14.8.2024 09:08:31

Big box byl součástí první kapaně, která teď doráží backerům a vejde se do něj jen to co bylo v první kampani. Nová kapaň přidá druhý Big box.

14.8.2024 09:27:12

Chápu to dobře, že v nové kampani si může každý koupit celou hru, včetně všech exklusivních bonusů z 1. kampaně?

Jestli ano, tak mě to trochu mrzí, podpořil jsem kickstarter poprvé, ale myslel jsem si, že v takovýchto projektech obdrží podporovatelé něco unikátního, co už se jinde nesežene, i kdyby to byla maličkost nepotřebná ke hře…….

Takhle mi přijde, že všichni co podpoří až teď, to až na ten odklad budou mít lepší, možná bude i jen jeden komplet BigBox…

Každopádně kdo hru ještě nemá a uvažuje o koupi, měl by podpořit 2. kampaň. Chudáci co si to koupily na eBay za 12-18 tisíc………

14.8.2024 17:40:52

Nebude velký big box.

Budou 2 big boxy.

horší je, že z videa byl strašný. Tak sem vzal single boxy, a ty zas mají tak hrozné traye, že je to k pláči  

14.8.2024 18:31:43

Nejsem totální fanda deskovek, nevím co je tray, ani jsem neviděl video na BigBox. Ale zvolil jsem ho a jsem s ním naprosto spokojený, nechápu negativní reakce. 

Figurky nepoužívám, takže jedno plato figurek šlo níže, hned navrchu mám plato se vším co potřebuji, vše se krásně vešlo (mapy, hrady, hrdinové, všechny žetony),  vše má svou vlastní přihrádku (jen mince a žetony zranění mám v jedné největší přihrádce, stačí jedna přepážka a je to) Pod tím jsou karty, kostky a bitevní pole. (hrací kostky na víku pod “Přehledovými kartami hráčů” , frakční kostičky v pytlíkách v jedné přihrádce, černé v další, karty bojiště a dobrodružství v další a zbytek karet v největší - myslím že se krásně vejdou i obalené, zase stačí jen ze čtvrtky udělat zarážky,pořadače ke každému typu a je to) Vše jde krásně vyndat, je to bezpečně uložené, přehledné a  rychlé.

Vlastním i Gloomhaven a to se nedá srovnávat, tam jsem si insert dokupoval, zde u Heroes III, nemám nejmenší výhrady.

14.8.2024 19:50:05

@Perrantin vies mi prosim odmerat velkost big boxu z vonka?

14.8.2024 20:12:23

@Araneo 

Venkovní rozměr BigBoxu je 51,2 x 31,2 x 22cm (22 je výška)

14.8.2024 20:47:41

@Perrantin mám radost, že někdo má dobré hodnocení insertu v big boxu a krabice samotné. Taky jsem s ním naprosto spokojen! Tip na posunutí plata figurek je zajímavý, jen bych se bál aby se nějaké figurky tíhou karet nepolámaly.

Moc se mi líbí Tvé srovnání s Gloomhaven. Není to tak dávno, co hry prostě žádný insert neměly :) Teď je většinou mají a frfňáme, že nejsou ideální :D 

Každopádně já jsem s big boxem, tak moc spokojený, i inserty v něm se mi líbí. Těším se, až bude čas vyzkoušet postupně kampaně za všechny frakce.

15.8.2024 12:41:11

Dotaz: Máte někdo z kampaně figurky obyčejné a stínované (shaded)? Jer v tom viditeně velký rozdíl ?

30.8.2024 08:30:06

Shaded jsou stínované, vygoogli si jak se to dělá a za 200 Kč je máš taky.

30.8.2024 09:35:30

trailer na expanze: 

https://www.youtube.com/watch?v=4piDBcEB9mY 

16.9.2024 11:30:39

Vybíráme z Bazaru

Taj Mahal - DE - bílá krabice
Taj Mahal - DE - bílá krabice
Akt. cena: 588 Kč
Končí za: 2 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas