Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk chybějících komponent vlastními silami

Domluvil jsem ve spřátelené tiskárně, že mi udělají profesionální kopii desek postav na stejný karton jako byl v původní hře, a nechám si tam vytisknout i ta pravidla, která SFG nepošle ve fyzické podobě (předpokládám, že jako Returning backer nedostanu pravidla 2.0 pro základní hru).

Odkaz na tabulku: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YEhNXECDD5Je7RT-DZdW8yXbCQ6-Luv1aXDEHg7wwwI/edit#gid=0

Update: hurá hurá, blíží se velké rozdávání!

             Pokyny pro pražské i mimopražské 

Domlouváme předání a zasílání, prosím VŠECHNY o součinnost

6.2.2024 10:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@milancaputu Poslání hromadné zprávy jinak, než vypsáním uživatelů, nevím, zda lze udělat.

Zatrolenky bohužel neumožňují odpovědět na odeslanou zprávu, lze to pouze na doručené zprávy (což považuju za jednu z největších nevýhod ZH - stálo by za to to umožnit … @Zeus ?).

A pokud jsi nám hromadnou zprávu odesílal, nemůžeš na ni dát odpovědět. Stačilo by se s někým domluvit, aby na tu zprávu odpověděl všem a pak ty zase můžeš dát odpovědět všem na tu novou. Já jen koukám, že mám zprávu od tebe a je nás tam jen 14 příjemců, tak tam asi nejsme všichni.

29.4.2024 07:54:24

@Duirin Díky, ta nemožnost odpovědi na odeslanou zprávu mě právě mátla. Trik s posláním tam a zpět je vtipný, jen se budou všichni ostatní divit :)

Další část nepřívětivosti je to, že nejde mít v textu seznam příjemců a zkopírovat ho do pole “komu”: ani se zavináči ani bez. Jakmile je to jen jako text, tak to prostě nevezme. Musím zkopírovat každé jméno zvlášť, zmáčknout enter (a před jméno zavináč), čímž se zaktivní a můžu na další.

Chtěl jsem jednoduše zkopírovat z naší tabulky jména podle určitého filtru (např. všichni pražští), případně hromadně přidat zavináče, a vložit do pole “komu”…

29.4.2024 08:17:15

Na ty hromadné zprávy jsem napsal něco jako "feature request": https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/skupiny-pro-hromadne-zpravy-38805/ .

Pokud máte potřebu komentujte možnosti řešení tam, prosím.

29.4.2024 08:56:30

Poslete sem prosim nekdo odkaz na tabulku? Koukal jsem do ni pres pripnuty prispevek, kde uz ted nevisi. 

30.4.2024 10:28:52

Dával jsem ho sem nedávno. Přidal jsem ho tedy i do úvodního příspěvku: 

Odkaz na tabulku: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YEhNXECDD5Je7RT-DZdW8yXbCQ6-Luv1aXDEHg7wwwI/edit#gid=0

30.4.2024 14:57:07

Takže 7.5.  padá?

3.5.2024 09:15:25

Omlouvám se za tiskárnu, oprava stroje se nečekaně protáhla. Měla by být hotová dnes (technik od dodavatele na tom ještě pořád dělá, ale už to vypadá velmi nadějně), takže příští týden obnoví naší akci tisk a pokusí se dohnat zdržení alespoň z co největší části.

 

@PetrGasparik  Ano. Přesně jak jsem napsal už dřív.

3.5.2024 15:32:47

Koukal jsme se do excelu a tam je ještě 7.5., potřeboval jsem to vědět kvůli něčemu, co mi tam vlítlo. Ok, tak sem prostě občas kouknu jaký je nový termín.

Jinak sem chodím jen když si vzpomenu, tak snad nebude pozdě :)

3.5.2024 23:39:00

@milancaputu 

Trošku se ti v tabulce pomáhali komentáře (můj ke společné dopravě do HK je úplně u někoho jiného se mi zda) 

7.5.2024 17:05:56

@Shoter Díky za upozornění, to je hodně důležité. Pošli mi prosím aspoň nějaké detaily do soukromé zprávy: co si myslíš, že by u tebe měl být za komentář, kde (u koho) teď je apod. Díky moc.

7.5.2024 17:55:50

Jsem v tom komentari i podepsany, tak to poznas jednodušu u mě :)

8.5.2024 10:57:24

Jen otázka, kdy se budou řešit i jiné kraje? Kam máme psát adresu doručení? A kdy to asi bude, diky👌

8.5.2024 12:04:51

Taky by mne zajímalo, kdy už to bude :))

10.5.2024 10:43:45

Asi už máte všichni zařízeno a objednáno, ale připomínám, dneska by měl být poslední den/možnost:

https://www.kickstarter.com/projects/steamforged/euthia-resurrected/posts/4077451 - zde si teda můžete požádat o náhradu chybějících či vadných komponent.

A máte už všichni objednané rozšíření v pravděpodobně posledni kampani jako já? 

10.5.2024 14:37:35

Já se na tu opravu vykašlal… stejně už mám objednáno tady od Milana, což rušit nebudu. A mít to dvakrát? Za mě plýtvání materiálem a energiema na dopravu. 

Ale poslední rozšíření už objednané mám, to jo :)

10.5.2024 14:42:36

@Troll_Ronie Kterou opravu myslíš? Tu od SFG? To bych být tebou, vzhledem k novému obsahu, nedělal. Ty opravené karty budou ne z rozšíření, ale ze základu.

-------------------------------------------------------
Jakmile nejde hrát za modré, není to dobrá hra :)

10.5.2024 14:52:46

Update aneb hurá, hurá!

Mám potvrzeno z tiskárny: doplňky jsou těsně před dotištěním, i ty z “postiženého stroje”, takže se blíží velké rozdávání! Příští týden ve středu jedu do tiskárny, do konce toho týdne všechno roztřídím a připravím pro vás a ten další se můžeme potkat (a budu rozesílat Zásilkovnou).

Pro pražské jsem založil nové tři sloupečky v tabulce, tj. tři možnosti, kdy se můžeme potkat: úterý až čtvrtek 21. 5. až 23. 5. Hlašte se prosím na všechny termíny, kdy můžete, ať je vidět, kdo který den přijde. Vyberu termín podle přihlášených. Pak buď nabídnu ještě termín pro ty, kdo nemohli (budete muset dojet ke mně do práce na Kavčích horách) nebo si zvolíte Zásilkovnu. To se ještě domluvíme.

rozesílání: prosím zatím počkejte, příští týden upřesním postup.

10.5.2024 17:08:43

Ahoj,

tisk zde jsem nestihnul, ale rád bych si to nechal profi vytisknout u kamaráda. Mohl bych poprosit o informaci jaké druhy papíru byly použity pro tisk jednotlivých komponent? 

15.5.2024 01:51:30

@duse14 Promiň, druhy papírů fakt netuším, to zařizovala tiskárna. Ale každý, kdo se v tom alespoň trochu vyzná, ti poradí během vteřiny, když doneseš originály na ukázku. Tj. jakýkoli sešit s pravidly a jakékoli Au/Ag karty.

15.5.2024 21:07:20

Update: VELKÉ ROZDÁVÁNÍ

Jak je vidět v úvodním příspěvku vlákna, už máme co rozdávat!

 

Pražští: sejdeme se ve středu 22. 5. v zahradě v Jirchářích, mezi 16:30 a 18:30. Kdo nemůžete, napište, jestli chcete za mnou zaběhnout někdy na Kavčí hory nebo si měníte na Zásilkovnu - v tom případě také postupujte podle návodu níže:

 

Zásilkovna: po poradě s velmi vstřícnou zákaznickou linkou jsem zvolil tento postup:

  • každý si zadáte v aplikaci Zásilkovna svou zásilku jako byste si ji posílali vy
  • aplikace vám sdělí kód k napsání na balíček. Tento kód mi pošlete soukromou zprávou
  • Já to s tímto kódem podám a balíček přijde automaticky, kam si vy přejete
  • POZOR: nelze zvolit Z-BOX! Musí to být nějaké klasické výdejní místo typu trafika. To je omezení jejich systému.
  • Já každému z vás potvrdím, že kód mám nalepený na vašem balíčku a v tabulce budete mít “kód: ano”

Ještě jednou ve zkratce:

  • kódy Zásilkovny pouze soukromě
  • obecné dotazy samozřejmě sem nebo soukromě, jak je třeba

A to nejdůležitější na závěr: jup, jup, jupí! :)

15.5.2024 21:15:49

Vybíráme z Bazaru

Fallout Shelter: Desková hra (CZ) /NOVÁ/
Fallout Shelter: Desková hra (CZ) /NOVÁ/
Akt. cena: 1325 Kč
Končí za: 11 hodin

Offcanvas