Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Fierce Powers and Crawling shadows - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Tadeáš Spousta
Tomáš Holek
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tisk chybějících komponent vlastními silami

Domluvil jsem ve spřátelené tiskárně, že mi udělají profesionální kopii desek postav na stejný karton jako byl v původní hře, a nechám si tam vytisknout i ta pravidla, která SFG nepošle ve fyzické podobě (předpokládám, že jako Returning backer nedostanu pravidla 2.0 pro základní hru).

Odkaz na tabulku: tabulka

Update: Domlouváme předání a zasílání, prosím VŠECHNY o součinnost

  1. Pokyny pro pražské i mimopražské 
  2. Pokyny ke kódům Zásilkovny
     
6.2.2024 10:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Určitě tě v tom nenecháme :-) Poslal jsem ti ještě doplatek za NECROMANCER rules (70 Kč) - případně se neboj ozvat, kdyby to mělo být nakonec i více. Děláš toho pro nás více než dost a nemusíš nám to ještě sponzorovat.

8.3.2024 16:47:07

Taky jsem ještě poslal doplatek za nekromanta😉kdyby bylo potřeba doplatit více určitě dej vědět. Ještě jednou moc díky!

8.3.2024 19:37:09

Díky vám oběma za podporu. Ta neznámá v některých cenách je veliká, resp. rozdíl v cenách podle počtu objednávek. Tak doufám,že všechno klapne co nejlíp a nebudou muset být nikde žádné větší doplatky.

Ano, tak velká akce jsou pro mě i velké nervy, ale zase na druhou stranu, spousta položek z toho by vůbec nebyla možná, natož v takové kvalitě, kdybychom si to neobjednali v tom počtu. Takže si myslím, že ta akce stojí za to!

8.3.2024 20:02:10

@milancaputu zaplaceno, v pondeli by melo prijit.

9.3.2024 13:03:04

Trochu se v tom ztracim co bych měl chtít když mam: 

All-in Pledge (English Core game with Czech Expansions)

11.3.2024 16:44:30

@Shoter Záleží, jak to chceš mít dokonalé:

  • Pravidla 2.0 asi chceš o to víc, že nemáš česky pro základní hru žádná
  • Desky pro Eltreu a Hoxira asi nechceš, protože teď máš všechny na stejném papíře
  • Novou referenční kartu asi chceš, abys ji měl česky
  • Kompletní Hero sheets asi chceš, abys je měl nejen kompletní, ale i česky
  • Au/Ag karty asi nechceš, protože máš ty oranžové místo zlatých všechny stejně :)
  • Pravidla pro rozšíření nechceš, ty máš

Je to tak srozumitelné? A tipnul jsem správně, co máš doma? :)

 

11.3.2024 17:56:29

Update: Všechny platby za minulý týden a dnešek, včetně víkendových, jsou zpracované  a křížem zkontrolované podle výpisu účtu.

  1. Pokud máte pocit, že jste platili a nevidíte se v sekci “Zaplaceno”, tak si prosím zkontrolujte platbu.
  2. prosím ostatní, aby také platbu neodkládali, ať můžeme začít s akcí - já musím v tiskárně udělat závaznou objednávku na počty, takže všichni čekáme dokud nemám uzavřenou naší tabulku.

Díky moc za pochopení!

11.3.2024 18:38:54

@milancaputu ahoj rozumím tomu dobře že pokud nebudu mít ty scénáře protože je mám tak nebudu mít ty errata která jsi tam přidával?

12.3.2024 01:07:54

@tomagge nevím, jestli ti přesně rozumím, ale v každém případě co si u mě neobjednáš, to u mě nedostaneš :) Ale vrtá mi to hlavou: ty už máš papírová pravidla 2.0? Česky? Odkud? Podle mě lze mít česky jen původní pravidla z první kampaně - a tím pádem v nich nemáš nejen to, co teď vydali jako errata, ale hlavně všechny změny mezi pravidly 1.0 a 2.0.

Zkrátka: balíček Pravidla 2.0 si objednáváme i my všichni, co mají doma původní českou hru, takže doporučuju totéž. Klidně pošli platbu zvlášť a já ti to tam přihodím v tabulce (zaplacené řádky jsou zamčené).

12.3.2024 09:38:51

Ahoj, prosím o radu.

Ak mám len český základ, tak dosky eltrea a Hoxir, by som síce chcel, ale nemám ich lvl+ doštičky schopností? 

Má to zmysel, že by som si samostatne vytlačil a dorobil vlastnoručne, alebo  to nedáva zmysel, lebo je to nejako komplexne prepojené s expanziou?  

12.3.2024 10:38:23

@icebear Tohle je těžká otázka. Zaprvé, a to chci zdůraznit, nebylo účelem mého projektu, aby si lidi kupovali mou verzi, když nemají tu originální. Jestli jsem teda správně pochopil, jak to máš.

Z hlediska tvého praktického pak pokud nemáš ani např. anglickou verzi rozšíření, ale čistě jen základní hru, tak by sis toho musel vyrobit o dost víc: vytisknout pravidla, vyrobit si nějaké figurky, vyrobit si destičky nejen pro schopnosti E+H a jejich žetony (všechno pro postavy i pro fámuly), ale i destičky přídavných schopností pro původních šest postav, které jsou povinné, když hraje Eltrea. A stejně pak budeš moct hrát jen s omezením, nejsem si jistý, co ještě dalšího chybí.

12.3.2024 11:13:31

Těch váhajících s platbou je nyní pořád ještě ⅓. Snad to na nich neuvázne, přece jenom je v tom dost peněz.

12.3.2024 14:39:52

@milancaputu Hm, všechny platby zřejmě zpracovány nebyly, protože jsem včera posílal doplatek ještě nějakých 30 Kč a ty mi tam stále visí v komentáři

12.3.2024 16:18:04

@Tomcat Vidím v tabulce to, co na účtu: základní platbu a doplatek 30 Kč. Pokud myslíš, že tam má být něco jiného, napiš soukromou zprávu.

12.3.2024 16:24:09

@milancaputu aha chapu ono to obsahuje vse.

12.3.2024 23:56:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky moc,

myslel jsem si to, chtěl jsem.mit jostotu, že to chapu spravne a objednaval a posílám platbu. 

13.3.2024 01:21:13

Honza (@2vkjmch ) nabízí dovoz her do Plzně - viz tabulku. Napište se tedy, kdo byste toho chtěl využít.

13.3.2024 21:11:11

Priznam sa volako som sa v tom vlakne stratil, ale mozem sa este dopisat do toho excelu? Mam zaujem o tie Au/Ag karty…

edit. ako je to s platbou a posielanim na Slovensko?

13.3.2024 22:40:16 | Upraveno autorem (porovnej)

@Byzanth Přidat se ještě můžeš, jen prosím hned pošli platbu, ať mi to přijde včas. S placením a dopravou: to si řeší každý sám, ale nemyslím, že na Slovensko by měl být nějaký problém: mezinárodní platba funguje, už jsem jednu dostal, a Zásilkovna doručuje na Slovensko.

14.3.2024 06:52:09

ahoj. v update pises moznost pridat zlate a stribrne karty. ovsem v tabulce ta moznost pridat neni. jak to tedy je? :) diky moc

14.3.2024 07:30:31

@danissimus V tabulce máš nově sloupeček pro Au/Ag karty. Přidat do své objednávky si ho musíš sám :) Tj. zvolit jedničku, stejně jako u čehokoliv jiného, co si chceš přidat do své objednávky.

14.3.2024 07:53:05 | Upraveno autorem (porovnej)

diky, bohuzel nelze menit tabulku.. zobrazi se zprava : “Pokoušíte se upravit chráněnou buňku nebo objekt. Potřebujete-li provádět úpravy, požádejte vlastníka tabulky, aby ochranu odebral.”

14.3.2024 08:37:45

@danissimus Ano. Všichni, kdo mají zaplaceno, jsou v tabulce v chráněném rozsahu, aby se nemohlo omylem stát, že někdo něco někomu změní a pak dotyčný nedostane, co si zaplatil.

Takže to máš ještě jednodušší: prostě pošli stejným způsobem peníze za ty karty, do zprávy pro příjemce dej: “Euthia: danissimus karty” a já ti to v tabulce změním osobně :)

14.3.2024 08:47:32

poslano.. jeste jednou diky za vse :)

14.3.2024 08:59:55

tiez som to poslal, dakujem

14.3.2024 09:51:08

Vybíráme z Bazaru

Drums of War Kickstarter Pledge
Drums of War Kickstarter Pledge
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas