Witcher: Path of Destiny, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Witcher: Path of Destiny, The - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: karetní hra, strategická, Vyprávěcí RPG
Čeština: undefined
Vydavatelé: Go On Board
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Stojí to za podporu?

Ahoj , jsou asi dva dny do konce kampaně ,co si tedy o této hře myslíte ,bude to dobré,  nebo je to jen zajímavé téma zaklínače a hra je průměrná? K dispozici nebyl ani prototyp hry, jako ve hře Zaklínač: starý svět.  Dále mám obavu ,co zase vydají u nás, jako v Zak.starý svět, kde nejsou ty důležitá rozšíření .A taky ceny některých doplňků tady na bazaru. Hra nebude levná, protože ještě přibude k platbě DPH a myslím i na dopravu . Zak:starý svět DPH bylo zaplaceno výrobcem .  Jaký máte tedy názor na tuto hru a rozšíření1:Divoký hon ,2:Legendární příšery, 3:Expanze Naglfar?  Myslím si, že ty vaše názory  pomůžou i ostatním k rozhodnutí zda to ještě podpořit.

5.11.2023 16:40:55

Myslim ze ked to pride do predaja tak sa dozvieme kto je kolko ochotny na bazosi za to vysolit penazi :D lebo ten rozdiel medzi retail a gamefound bude znacny co sa tyka pribehov atd. A ta znacka je dost silna a niekto to zakupi uz len kvoli figurkam a vizualu  :) 

8.11.2023 21:16:12 | Upraveno autorem (porovnej)

@Belgarat  Hej tiez som dufal ze OW bude Oathsworn/folklore, no nedockal som sa tak som isiel do Hunters 1492. Inak aj taky Van Helsing by sa uzivil.

8.11.2023 23:08:01

@Axisko před bazarem bude ještě fáze Late Pledge

9.11.2023 08:14:19

Já si myslím, že v jejich případě dostává termín “IP cash grab” úplně nový rozměr.. ;)

20.12.2023 11:41:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Striga story isla testerom. su vonku nejake public gameplaye. Toto je Solo Geralt x Dandelion - Striga story. Tazko sa to pozera, ponevac je to nudne jak fras :D

https://www.youtube.com/watch?v=s93CqyrAPjQ

 

23.2.2024 16:28:40

@no.vi89 Souhlasím, že na pohled to být nudné v sólu může :-) Překvapuje mě, že hraje Strigu, protože oficiální sólo pravidla pro ni ještě nejsou a vzít to obecně, nvm nvm. 

Ve více lidech je to rozhodně lepší, ale bohužel v rámci prototypu co mám doma je to spíše průměrná hra, kde základ + SG je případně ideální cesta.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

23.2.2024 17:04:02

@speett No takze rovnaky pripad ako Old World, priemerna hra, ktoru vylepsuju SG, kde je viac nez 100% retail obsahu a je tam nastrceny klucovy zakladny obsah, ako sme u KS zvyknuti.

Ja ked tu hru vidim a odmyslim si Witcher znacku, tak ta hra je obycajne pretlacanie palcov na svoju stranu cez ikony na kartach (zovseobecnene), ktore vetvi pribeh a nakonci niekto vyhra na body.
 

Je to hodne 100+€ vratane posty? Pre mna nie.
Bolo by to zabavne bez Witcher znacky? Asi nie.
Je go on board banda nenazrancov? Ano :D

Pass.

Ja som svoj pledge zrusil, kratko po oznameni full gameplay baliku + drahych addonoch a 35+ € postovnom. zakladna hra by tak vysla cez 100€ a to si radsej kupim 2-3 menšie hry a prečitam znova Witcher knižky :D Pri troche stastia to bude v TTS, tam si zahram par krat solo a je vybavene..

V porovnani s nemesis za podobnu cenu, keby to mam s kym hrat/mam kde uskladnit/mam kde rozlozit, tak nemesis je no brainer deal. :D

23.2.2024 17:43:02

Taky do toho nejdu, ten herní princip mi přijde dost nudný, nevidím tam vůbec nic zábavného. Starý svět je sice průměrná hra, se stretch goaly lehce nadprůměrná, ale je aspoň zábavná. I ten poker mě baví, i když s mým štěstím na kostky je mnohdy lepší si proběhat lokace na mapě :D

23.2.2024 17:55:04

Vybíráme z Bazaru

Pandemic: Nové hrozby, 3. české vydání
Pandemic: Nové hrozby, 3. české vydání
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 21 hodin

Offcanvas