Slay the Spire: The Board Game

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Slay the Spire: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Contention Games
Autoři: Gary Dworetsky
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Zatím tady čtu, že je to super a bomba atd a až mě mrzí,  že jsem to nebacknul…

Ale  chtěl jsem se zeptat. Je to opravdu až tak podobné originálu? Není už rychlejší si zahrát hru na mobilu, než to rozkládat na stole? Jen mě to zajima:) Např. mám northgard a to na stole je dle mě daleko lepší než jako pc hra. Díky 

15.5.2024 09:22:44

Tak pro mě je hlavním lákadlem možnost kooperativní hry, jako single player to hrát nebudu, to si fakt zahraju radši na komplu.. ;) Nicméně i hráči, co mají nahráno stovky hodin v počítačové hře hodnotí stolní verzi vesměs pozitivně, co jsem zatím četl..

15.5.2024 11:09:17

Sice to nemám, ale nakoukal jsem a single bych to opravdu nehrál (neupřednostnil před hrou). Nicméně jako koop to bude bezva.
PS: Teď jsem propadl Across the obelisk a to je moc pěkný deckbuilding

15.5.2024 20:39:42

Zrovna před chvílí jsem dohrál další solo partii (sejmul mne boss na konci druhého aktu, zbývalo mu 5HP, grrr..). Co se videoherní předlohy týče, mám v ní určitě vyšší desítky až stovky(?) hodin, proto pro mne podpora hry byla jasná volba. A nelituji. Těším se na co-op variantu hry, kterou jsem zatím bohužel nehrál. Ale za mne solo úplně pecka. Tu hru a prožitek z hraní to předává na herní stoly perfektně. Pravda, že ta údržba během hraní je pomalejší než při hraní videohry (nečekaně), ale já to beru jako alternativu. Mám zaměstnání u PC a po x hodinách denně čučení do monitoru si rád rozložím hru na stůl a “mazlím” se s fyzickou verzí. :)  Obojí má něco so sebe a jak říkám těším se na ten co-op, krerý v předloze chybí. 

Cpt.Django

30.5.2024 22:47:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

CV - Co by bylo, kdyby ...
CV - Co by bylo, kdyby ...
Akt. cena: 2 €
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas