Duna: Impérium - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Dire Wolf Digital
Lucky Duck Games
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Playmat

Ahoj všem,

chtěl bych se zeptat, zda někdo neobjednával digitální formát pro Dunu včetně rozšíření Nesmrtelnost / Ix, např. tento (nehledám EN verzi, ta je tam samozřejmě rovnou v neoprenu):

https://www.etsy.com/listing/1606844735/dune-imperium-playmat-rise-of-ix?click_key=963cf6ef7fe6da713cb3e20e2400a04ca857ea10%3A1606844735&click_sum=f22c7552&ref=related-2&sts=1

Máte někdo zkušenosti s tiskem, příp. výrobou u nás? Nebo nějaké jiné tipy / doporučení?

10.3.2024 21:12:39

Ano, včera jsem dostal zprávu a ještě jsem nebyl schopen sem napsat. Takže děkuji za pobídku.

Příští týden by to mělo dorazit. Fakturu čekám každým okamžikem. Vyúčtování doladím co nejdříve.

3.7.2024 11:14:09

Faktura dorazila. Ceny jsou tak jak jsme se dohodli. Tedy 990 podložka 190 vak. K tomu pro mě na Zásilkovnu 100 (nezapomeňte do zprávy pro příjemce nick). Normálně chodím pěšky i na nákup, leč počítám, že to nebudu nosit po jednom kousku a někde musím poshánět nějakou lepenku či krabice na zabalení…

Do tabulky do sloupce F “Adresa pobočky Zásilkovny” mi napište pobočku zásilkovny, kam to chcete poslat. Pokud se domluvíte v jednom městě na společné dopravě, tak mi namísto pobočky napište jenom “hub” a do D “hub” napište nick toho, kdo uvede pobočku (domluvte se spolu sami).

Ten kdo bude přebíret zásilku mi pošle zde na ZH hromadnou zprávu se všemi dotčenými jako adresáty. Tím uvidím, že jste se domluvili, respektive dotčení semůžou ohradit. Já jinak nemůžu vědět, jestli jste se opravdu domluvili. :) Taky můžu vzít s sebou na Zatrocon, pak nemusíte Zásilkovnu platit vůbec.

Jakmile dorazí podložky, budu mít zaplaceno 990 + případně 190 za každého + 100 za zásilku, posílám. Do tabulky za chvíli doplním sloupeček pro evidenci doplatku. Někdo už mi iniciativně posílal za vak, nebo tak něco předem, to si najdu ve výpise.
Ještě akorát prosím o trpělivost, jelikož někdy během příštích 2 týdnů jedu na pár dní na výlet do Zlína (vlakem). Teoreticky bych to mohl někomu po cestě vzít, jenom ještě nevím, jestli pojedu z JC před HK, PU, nebo Kolín a kudy dál nevím, to budu řešit o víkendu. Ale na ty podložky pochopitelně počkám, to by snad mělo do středy dorazit a zkusím okamžitě zabalit co nejvíce dořešených balíků. :)

Pokud má někdo nějaké potíže s platbou, tak akorát prosím komunikujte, jinak přebytky na konci srpna hodím na bazar a budu mrzut, že s tím mám práci navíc.

 

PS: Kdyby se nachomýtl nějaký opozdilec, tak podložky se pochopitelně dají doobjednat, leč cena bude kusová, tedy nějakých 1200,- Kč, vaky nevím, ale možná i za ty 200 by mohly ještě vyjít.

Jakmile mi to dorazí pošlu fotky.

tabulka: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BHF3VH02noNoRcwSOzPmUF21mJYuxHNRFhYDv2xQpuw/edit?usp=sharing 

5.7.2024 22:02:31 | Upraveno autorem (porovnej)

@tajemny_em, @Jarii, @Stenix, @Semuteh, @Miloush, @HanysCh, @icebear: Předpokládám, že nemáte nastavené sledování vlákna, tak pošťuchuju zmínkou, že podložky jsou za rohem. Pokud si to někdo vyloženě rozmyslel, tak uvítám alepoň zprávu. :)

6.7.2024 14:30:21

Ahoj, děkuji za super práci a zaplaceno. 

 

6.7.2024 15:00:08

@peca Díky moc, skvělá práce. Doplaceno.

6.7.2024 16:35:33

@peca ahoj, diky za info a posilal jsem platbu par dni zpatky :)

6.7.2024 17:46:39

@peca super práca, doplatil som, v súkromnej sprave som ti poslal všetky údaje k packete. dakujem

6.7.2024 17:56:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Ještě jsem prošel platby a našel 2 co jsem přehlédl (HanysCh, Semuteh). Omlouvám se za zmatky. Co jste posílali cca ve středu a později nemuselo ještě dorazit. Udělám kompletní seznam došlých plateb, jestli jsem ještě něco nepřehlédl, nebo nezapomněl. Mobil holt není ideální na všechno. :)

7.7.2024 12:13:53

Aktualizoval jsem tabulku. Doplnil jsem platby. Kvůli tomu jsem si to seřadil abecedně dle nicků. Z toho důvodu, prosím, zkontrolujte, že nedošlo k přehození zásilkovny, nebo jiného údaje, že sedí potvrzení platby ode mě (každopádně jiné platby jsem nenašel, nebo zatím nedošly).

Mohl jsem se o řádek uklepnout/překouknout, protože prostě mám nějaké ty poruchy a věk a tak :)

8.7.2024 09:02:40

@peca Díky za tag a organizaci! Omlouvám se za zpoždění, platba zadána, tabulka doplněna.

8.7.2024 09:07:29

@peca zaplaceno vcera vecer, diky za info.

8.7.2024 09:40:19

BTW, vidím v tabulce 2× Pardubice a 5× Praha. Chápu, že to neznamená, že se všichni znáte, nebo bydlíte 2 bloky od sebe. Každopádně je to nápověda. :)

Ještě furt zvažuji výlet na GameCon, tak můžete zkusit vydržet pár dní s placením dopravy, jak se rozhodnu. Případně již zaplacené kilčo pošlu zpět.

8.7.2024 10:02:24

Ahoj

s callnetem jsme domluveni, ale vydržíme až  jak se rozhodneš s tím GameConem … to bys to nemusel balit vůbec :)

8.7.2024 14:17:36

Omlouvám se za prodlevu. Každopádně mám doma první várku playmatů. Tedy ve skutečnosti skoro všechny. Čekám hlavně na vaky a na pár kousků playmatů, co se nevešly zabalit do první dodávky. Vaky původně měly dorazit v těchto dnech, leč novější zprávu zatím nemám.

Pokusím se to v rámci možností a času připravit na rozeslání. Minimálně těm, kdo nemají objednaný vak (a nejsou ve skupině s někým s vakem – bohužel) a začít to lifrovat k vám již dnes večer a zítra dopoledne. :)

Trochu mi do toho leze nějaká domácí práce časově limitovaná vypůjčeným vybavením, ale nechci to zdržovat. Podložka vypadá luxusně. Zkusím odpoledne vyfotit, jelikož jsem to včera večer nějak nedokázal.

11.7.2024 10:36:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Ad GameCon. Zatím to vypadá, že se tam stavím cestou ze Zlína, nevím, jak dlouho se zdržím. Prozatím registruji 3 zájemce, což bych v pohodě uvezl s sebou. Kdyby toho bylo víc, než 4 kusy, tak je mi to asi jedno, pouze bych si upravil itinerář, netahal to s sebou jak kočka kůťata, otočil se pro to doma a rovnou refrešnul i sám sebe. :)

Takže jo, nějaký den, dva se na GC otočím. Je-li potřeba přesnější údaj, tak se domluvíme, plus třeba mobil, ať se na místě dohledáme.

11.7.2024 10:42:59

A ještě jedna věc. Teď mi došlo, že je čtvrtek. Co nestihnu poslat teď, budu schopen poslat až od 22. 7. Příští týden nejsem doma. Pro balík s dodávkou vaků, který čekám, popřípadě vyženu kolegu.

11.7.2024 13:25:21

Ahoj tak přiznám se, že v sobotu jedu pryč takže mám šanci to vyzvednout jedinně ráno, nebo pátek, neděle nebo mě to callnet vyzvedne a potom mě to předá … ale jinak supr děkuju a máš u mě určitě na pivo/kávu … :)

11.7.2024 13:53:07

Ahoj,

doplatil jsem se zpožděním, byl jsem na dovolené. Děkuji.

11.7.2024 20:49:47

Vaky jsou na cestě, bohužel teprve na depo, tudíž dorazí po neděli.

Zasekl jsem se s balením těch bez vaků, to se omlouvám. Ono vás je nakonec pohých 7, teď to balím a zjišťuji… Potřebuji od každého e-mail a telefon pro zásilkovnu. Na to jsem zapomněl.

V rámci zachování diskrétnosti pochopitelně do soukromé zprávy. Jakmile to budu mít, nadepíšu a hodím do z-boxu k odeslání (jsem zjistil, že ani nemusím na pobočku - doufám, jelikož bych to nestihl :) ).

13.7.2024 09:58:23

https://imgur.com/a/vArrmFY

A jestli v tom obrázku najde někdo chybu, tak si to laskavě nechte alespoň měsíc pro sebe. Abych to zvládnul dosáhnout do konce. Já fakt nejsem typ na sólo projekty. 😁

Takže díky za důvěru a podporu. Už se to chýlí ke konci.

Taková ta “funy story”. Lebedím si, že vyplním v appce podání, dohledávám detaily k použití Z-Boxů na odeslání a… Tý jo, ony tam jsou nějaké limitní rozměry. Takže teoreticky by se ta trubka 65 cm včetně obalu do boxu vešla, ale cokoliv přes 50 cm v libovolném rozměru je nadrozměr za 139,-. Otestoval jsem na své podložce jak to poskládat bez újmy. Rozhodně mi nepřišlo ok jenom přeložit roli v půlce. Tudíž je to složené na třetiny a potom znova na třetiny, to celé až před balením k odeslání. Hned si to rozbalte a rozložte prosím. Je to guma, nemělo by to nic udělat.

Ty co mi stihli poslat kontakt a nemají vak (4 kousky bohužel jenom) jsem přebalil a posílám boxem. Zbytek bohužel nejspíše až za týden po GC. Zase to mám ale už vychytané a to přebalení je pohoda.

13.7.2024 10:28:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Dnes jsem vyzvedl vaky. Jukejte a juchejte. Přebaluji a posílám, jak jen budu stíhat. 😎

https://imgur.com/a/dune-imperial-raise-of-ix-immortality-playmat-IYpBEXr

Materiál vaků je takový tužší plátno. Uvidíte sami, neumím to popsat. Zevnitř bílý. Potisk se mi líbí. Mohl být asi jasnější, bohužel se to podle obrázku těžko odhaduje. Vidět je ovšem dobře, to zase jo. Jak říká maminka, za ty peníze, lepší jak drátem do oka. 😎

17.7.2024 12:38:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vypadá to opravdu pěkně, už se těším na převzetí. Díky @peca za vše!

17.7.2024 13:44:24

Přidávam se k předchozímu příspěvku - vypadá to dobře. Už se hlavně těšim až nebudu muset vyndavat ty dodatečný desky a ty, co překrývají tu hlavní…

17.7.2024 13:58:20

Sakra, ten vak vypadá dobře, nakonec lituju, že jsem ho nevzal:(

@peca kdyby nějaký zbyl, ujal bych se ho;)

17.7.2024 14:26:03

Taky bych si s dovolením stoupnul do fronty na vaky, pokud by nějaký zbyl. Fakt se povedly.

17.7.2024 15:16:53

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Desková hra
Hra o trůny: Desková hra
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas