Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví

xxxxxxoooo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Borderlands: Mr. Torgue a jeho Aréna drsňáctví - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: John Kovaleski
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rulebook

Na BGG si u anglické verze lidí stěžují na špatný rulebook (nesrozumitelnost, tiskové, chyby, chybějící slova,…) Nevíte někdo, jak je na tom česká verze?

1.5.2024 14:26:17

No, byl to dost bordel, ale věříme, že se podařilo vše vyladit. Jsem si vědom jednoho pozůstatku z originálních podkladů a tím je jiná zadní strana jednoho konkrétního balíčku karet v infografice setupu hry. Vzhledem k tomu, že v soupisu herních součástí je vše graficky znázorněno, není to žádná zásadní překážka. 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

2.5.2024 09:00:13

Doplním ještě nezávislý pohled. 

Samotnou mě překvapilo, že lidé na BGG pravidla dost kritizují, protože mně se ta česká četla pohodlně a zmíněné problémy jsem nezaznamenala. Ve srovnání s dřívější “kvalitou” BF překladů, kterou někteří rádi a často připomínají, bych řekla, že jde u BF o nadprůměr, takže to, co píše Michal výše, bude pravda ;)

Za co už překlad nemůže a co samozřejmě problém je, že pravidla neřeší vše. (Např. nepřátelé se hýbou nejkratší cestou k lovci, který má u sebe světlo. Ale už se neřeší, co nepřátelé udělají ve chvíli, kdy je nejkratší cesta obsazená.) Přijde mi ale, že tohle je problém spousty větších “dungeon crawlerů” a vždy se pak o tom na BGG vedou rozsáhlé debaty.

2.5.2024 10:08:23

Vybíráme z Bazaru

Brainbox V kostce! Desková hra
Brainbox V kostce! Desková hra
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas