Rozprodej sbírky - 1800 položek

Zdravím, 

nějak jsem se rozhodl rozprodat sbírku nebo její větší část. Nejsem schopný zakládat stovky aukcí a raději bych se asi na ceně domluvil. Mám tam i různé velké kampaně jako all in ISS vanguard a jiné. 

Pokud by měl někdo zájem napište mi email, poslal bych seznam. 

Pavel

4.7.2024 07:24:25

Díky za odpovědi, je fajn, že aspoň někdo jste úspěšně koupili. Já si vybral asi 6-7 položek ze seznamu, u ničeho mi nebylo řečeno, že by to už bylo pryč nebo to nebylo na prodej. Akorát na otázku o ceně jsem se už odpovědi nedočkal, i když jsem to pak ještě jednou urgoval …

28.8.2024 16:02:18

@AlQuds   Za mě nákup v pohodě. Měl jsem cestu kolem, tak jsem se pro hry zrovna zastavil. Chtěl jsem i nějaké další, ale ty si chtěl nechat. Respektuji. Kupoval jsem tři hry a v průměru byla cena přijatelná. Nemá cenu dumat, jestli bych to teď koupil levněji na bazaru. Spíš jsem koupil hru, kterou se mnou doma nechce nikdo hrát (bez předchozí konzultace jako překvapení), takže mi teď leží ve skříni nerozbalená tak, jak jsem ji koupil. Smůla :)

5.9.2024 09:02:30

AlQuds: Fleder: Dopadl jsem taky stejně, teda nic jsem neurgoval, prostě už se neozval. Nevadí, s tímto přístupem raději neobchodovat.

5.9.2024 17:44:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Klub detektivů
Klub detektivů
Akt. cena: 390 Kč
Končí za: 2 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas