The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Javier Angeriz-Caburrasi
Juan Echenique
Rob Harris
Stefano Guerriero
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chyba ve hře.

Tohle se může stát jedině mě. Při třídění karet podle čísel jsem zjistil, že mám dvě identické balíčky karet č. 129 až 173 a že mě chybí čísla 84 až 129. Se na to v… Už jsem psal dodavateli i vydavateli, tak jsem zvědav, jak dopadnu. Dále jsem zjistil, že v návodu je uvedeno 16 karet měst, mám jich 17 a 20 karet divočiny a mám jich 16. Oba počty karet jsou ty, co nemají na sobě čísla. Mohl by mě prosím někdo, kdo už má hru doma spočítat neočíslované karty divočiny a měst, jestli to je stejně? To že byla počítačová verze zabugovaná jsem si zvykl, ale že i desková verze? 

15.5.2024 19:24:39 | Upraveno autorem (porovnej)

@Miloš74  

To že byla počítačová verze zabugovaná jsem si zvykl, ale že i desková verze? 

 

to by ses divil co se vše v deskovkách může stát…. 

15.5.2024 20:54:57

@Miloš74 

Tak keď si našiel ty chyby….tak bude v každej kópii. Ja som hru ešte neotváral. Majú rovnakú chybu aj iné kópie?

15.5.2024 21:55:50

Psal jsem na Fb skupinu solohrači, kde jeden člen hru už vlastní. A ten jí má v pořádku. Dokonce má i stejný počet karet divočiny a měst. Takže asi mají chybu v návodu pro hru. Myslím si, že jsem si toho černého Petra vytáhl jenom já. Uvidíme. 

15.5.2024 22:18:27

Ahoj, já už taky mám doma, ale ještě jsem nerozbalil. Dneska zkontrolují. Petr 

16.5.2024 09:23:10

Tak vydavatel chybějící balíček posílá a prý jsem nebyl jediný, komu se to stalo. Takže opravdu je to potřeba zkontrolovat. Přeji vám, aby jste to měli v pořádku. 

16.5.2024 10:41:24

Blackfire no.. :) 

16.5.2024 14:15:47

@Ondra1701 

no za kompletaci v Číne bych BF zrovna nevinil… Spíš jak se psalo v jiném vlákně tak si na překladu dali záležet :) 

16.5.2024 14:31:35

Zajímavý, na stránkách vydavatele se dá stáhnout Card list (v AJ) a tam se píše o 17 Town a 16 Wilderness kartách…

Edit:

Tak teď jsem to všechno podrobně zkontroloval s oficiálním seznamem ze stránek vydavatele a vše mi sedí. Akorát v seznamu je mezi neočíslenými kartami 1 karta “Tutorial Town” a to nevím, co je…

17.5.2024 11:07:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahojte, mohol by niekto prosím vložiť sem skutočný počet kariet, nakoľko mi podľa návodu nesedia počty… a ešte sa chcem opýtať, či tiež niekomu chyba karta T7 alebo 404…

Viem, že vo falloute karta chybala náročky… vďaka 

21.5.2024 06:29:00

@JurAde Podle mě skutečný počet karet moc nejde uvést, protože řada karet divočiny, úkolů, nepřátel apod. je zamíchaná v číslovaných balíčcích. Ohledně chybějících číslovaných karet se podívej zde do souborů do errat - tam je uvedeno, jaké všechny karty nejsou (a ani nemají být) součástí číslovaného balíčku. 

21.5.2024 20:30:12

@JurAde V pravidlech máš QR kód, kde je možnost si stáhnout karty pro free roam (bacha, adresu je potřeba po načtení kódu upravit, tuším, že je tam navíc tečka na konci). Zde máš mimo jiné i kompletní seznam karet (card list). A u karet T7 a 404 je poznámka, že tam skutečně namají být. Tuším, že ještě jedna karta tam nemá být. Já tu svojí kopii kontroloval a vše mi dle card listu sedělo.

22.5.2024 08:48:37

404 je jasný easter age - card (page) not found

A jak je zmíněno výše, část karet, kterých se v základních komponentech nemůžete dopočítat, najdete v té číslované hromadě během hry. 
 

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

22.5.2024 14:03:22

@anupinka , @ckarlik ďakujem, už som to vďaka Vám našiel, takže zatiaľ vsetko ok… 😉

23.5.2024 18:47:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Golem (ve fólii)
Golem (ve fólii)
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas