Star Wars: Bounty Hunters

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Star Wars: Bounty Hunters - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Frédéric Henry
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dojmy

Hrál někdo? Na BGG je moc málo hodnocení a příliš vysoké známky na tento typ her. K objednávkám byla promo podložka, ale teď už nabízena není.

2.5.2024 15:41:59

Ahoj,

já mám za sebou pár her a chystám článek. V principu jde o rychlou draftovací hru, ve které se snažíš jako nájemný lovec dostat co nejvíce cílů a získat co nejvíce bodů.

Hráli jsme ve třech a je to na cca 15-20 minut, docela to odsýpá. Pravidla jsou lehká a jelikož není na kartách žádný text, dá se hrát s dětmi od cca 6 let - prostě když se naučí sčítat. V principu jednu kartu dobereš, jednu zahraješ a zbytek pošleš dál. 

Spíš napiš co by tě zajímalo.

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

2.5.2024 16:15:05

No, do jaké míry jde cítit tematika, jestli je to chytrá hra, zábavná, kde něco musíš i vymyslet. Prostě nějaké hodnocení. A jak dostat tu podložku, protože už ji nikde online nevidím k dostání.

2.5.2024 16:42:41

Podložku jen v obchodech co jsou v programu HobbyNext a jen při osobní návštěvě. Záleží, odkud jsi.

3.5.2024 09:49:37

Zkušenosti ve dvou? Ma to smysl pro dva nebo více hráčů více zábavy?

5.5.2024 19:48:27

Ahoj,

tak má za sebou 10 her, postupně napíšu dlší článek ale asi prozatím stručně:

  • cílem je získat co nejvíce bodů, ty převážně získáváte za likvidací cílů (které tvoří známe kladné postavy ze světa SW)
  • každá karta cíle má hodnoty, které musíte minimálně vyrovat pomocí karet nájemných lovců nebo zabijáckých robotů. Za roboty musíte platit kredity, lovce hrajte zdarma ale zase za jejich pomoc na konci zaplatíte body
  • další jsou karty zakázek, kde jsou vyobrazené cíle a jejích kombinace za které máte další body
  • poslední věc, za které máte body jsou krabice se zásobami, které kupujete za kredity
  • draftovací hra až pro 6 hráčů - my hráli vždy ve 3 - draft probíhá tak, že vám přijdou vždy 4 karty, jednu si doberete a jednu zahrajte
  • je to rodinná hra, dá se hrát s dětmi, na krabici je  10+ ale podle mě můžete už klidně 6+ nebo v podstatě, když umí dítě sčítat - text na kartách není
  • dají se zkoušet různé strategie - můžete hned na začátku vynést 4 karty cílů, můžete zkusit vynášek karty cíle jen jedné osoby nebo zkusit hru co nejrychleji uzavřít zabitím lehkých cílů
  • líbí se mi to, je to rychlá hra, jak vám to přejde do krve, jak jsme hráli ve 3, tak to bylo vždy na 15 minut hry + počítání bodů
  • s postupem hry se to dostane do toho, že jen prohrabáváte balíčky a snažíte se najít karty co vám přinesou body a v podstatě kolují furt stejné karty

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

6.5.2024 11:35:08

Mám a můžu jen doporučit….Jelikož s hranim her at uz deskovych nebo karetnich zacinam tak se mi to strasne libi. Jednoduche na pochopeni a zabavy spousty. 

29.5.2024 09:58:06

Vybíráme z Bazaru

SCYTHE PROMO KARTY CÍLŮ 24 - 27 V ČESKÉM JAZYCE
SCYTHE PROMO KARTY CÍLŮ 24 - 27 V ČESKÉM JAZYCE
Akt. cena: 199 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas