Pochmurný kraj

xxxxxxxxxo hodnoceno 17x (Seznam vlastníků)

Pochmurný kraj - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Czacha Games
Off the Page Games
Autoři: Jay Cormier
Shad
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Házecí věž

V jednom příspěvku si někdo postěžoval, že se mu v házecí věži seknuli kostky a už do konce hry nevypadly. Objevil se i názor, že s tímto byl údajně problém už i při testování ale zřejmě problém zůstal. Zaznamenal tento problém ještě někdo?

19.4.2024 15:57:30

@DraculaCZ Ano, stavá se nám to v každé hře

20.4.2024 07:30:10

Teď tomu moc nerozumím - mám za sebou 20+ partií hry a na konci každé partie z věže kostičky vytrepavam. Ale ta věž by takto měla fungovat (obdobný princip je třeba ve Frostpunku nebo myslím v Shogunovi) a vnáší to do hry prvek náhody. Moc dobře netuším, jak vlastně i poznáte, ze dana kosticka do konce hry nevypadla a sekla se - mohla ji přece vyrazit jiná a zůstat na jejím místě.

20.4.2024 08:18:37

Aha, tak je to asi v pořádku. Nevím, stěžovatel poukazoval právě na nějaké zaseknutí a problém s tím spojený už při testování. Tak mě zajímalo, jestli to zaznamenal někdo taky.

20.4.2024 10:12:51

@DraculaCZ Já jen na fb potkal příspěvek ve kterém ty kostičky na hraně koukají na hráče a nikdy nevypadnou.

20.4.2024 14:27:09

I v nějakémm cizojazyčném gameplayi jsem to viděl a na tohle v závěru upozorňovali v dojmech. Tak je to asi běžné.

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

21.4.2024 08:13:06

@Havelock tak teď je otázka, jestli je to běžná vada nebo požadovaná vlastnost 😀

21.4.2024 10:27:37

@DraculaCZ Říkali něco ve smyslu, že se jim opakovaně stalo, že hru složili do krabice, zakryli víkem a najednou z ničeho nic vypadla kostka. Takže za mě to asi očekávané spíš není a pro jistotu bych při sklízení vsechny kostičky spočítal :D

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

21.4.2024 20:25:53

domnívám se, že to je právě princip té věže, že během hry nevypadnou všechny kostky - je to o jakési pravděpodobnosti při souboji… po hře tím vždy zatřeseš a vypadnou

21.4.2024 21:45:16

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard all expansions (3boxes)
ISS Vanguard all expansions (3boxes)
Akt. cena: 7999 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas