Kacíř: Zkáza Roanoke

xxxxxxxxxo hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Kacíř: Zkáza Roanoke - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lucky Duck Games
Maldito Games
Super Meeple
Wyrmgold GmbH
Autoři: Kåre Storgaard
Kasper Kjær Christiansen
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

herní podložka

Zdravím, je tu někdo kdo si ke kacíři pořizoval i herní podložku? :) Jde mi o to, že podložka je již pár dní rozdělaná ale pořád se úplně nenarovnala. Zkoušeli jsme zatížit, nechat vyvěsit. Nesnažím se hledat blbosti, ale když mi na některých místech karty “visí” ve vzduchu a nelícují s podložkou, tak mi to v pořádku nepřijde. Možná se ale pletu :)

Díky za jakoukoli konstruktivní reakci.

28.4.2024 17:14:45

Já jí mám zatím povešenou na balkóně už týden aby vyčuchla ale zatím teda pořád smrdí 😄

28.4.2024 18:30:28

Měl jsem stejný problém, pak jsem ji zamotal kolmo k pozici ve které dorazila a srovnalo se to…

 

28.4.2024 19:00:32

Já ji taky namotal kolmo a v pohodě, spíš mi na ní vadí špatná čitelnost ikon (teda hlavně zezačátku, když se člověk hru učí) a pak rozložení polí pro akce kdy jsou smíchané ta pole kam se dívají žetony s těma, které jen vysvětlují akce na vesničanech. Při první hře jsme si museli dát kartónové desky akcí vedle a porovnávat ikony a akce na podložce, s těmi na kartónu. Grafika na podložce je parádní, ale tohle mě docela mrzí, je tady taky někdo komu to vadí?

28.4.2024 20:05:26

Sroloval bych ji opačným směrem a nechal tak den ležet. Až se srovná, tak ji jen při skladování nesrolovávejte tak silně. Já to roluju volněji a uchycuju látkovou gumičkou do vlasů. Vždy se vyroluje naprosto rovná.

29.4.2024 01:45:50

Jinak naprosto souhlasím s @totalpan. Miluju tu podložku, nevadí mi, že je zbytečně velká a přeprodukovaná. Ale na naučení a pochopení hry jsou fakt lepší ty kartonový desky v základu. Taky ve svým videu doporučuju minimálně ty kartonový lama desky používat v prvních hrách i s playmatem.

29.4.2024 01:47:45

Ještě dodám věc, kterou plno lidí přehlédlo a já sám to zjistil až po několika partiích. Jak playmat, tak kartonové desky, obsahují u některých akcí v pozadí lehce vykreslený blesk. Na tyto akce musíte vždy použít meeply/žetony akcí. Teď už mi to přijde do očí bijící, ale vím o dost lidech včetně mě, co to přehlédli :) 

29.4.2024 01:49:49

Tiež ešte nemám svoj koberec narovnaný, roh sa mi nedarí vystrieť. Myslím, že časom to bude ok. Hrá sa ale na ňom parádne.

30.4.2024 15:31:35

Vybíráme z Bazaru

Nepoužitý varnish Army Painter Anti-Shine Matt
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas