Gloomhaven: Lví chřtán

xxxxxxxxxo hodnoceno 350x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Lví chřtán - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ČESKY namluvené příběhy

Ahojte všetci,

práve som dokončil moju stránku, kde nájdete nahovorené scenáre k príbehovým hrám: www.pribehovky.cz :)

Momentálne je tam celý "Gloomhaven: Lví chřtán" a niekoľko prvých scenárov z "Gloomhaven" a "Gloomhaven: Zapomenuté kruhy".

Budem veľmi rád za vašu spätnú väzbu a dúfam, že vám to spríjemní hranie :) Ak by ste chceli podporiť dokončenie hier alebo nahovorenie iných, na stránke je odkaz, kde ma môžete pozvať na virtuálne pivo. Tiež sledujte moju FB skupinu (https://www.facebook.com/pribehovky), kde budem zverejňovať aktuálne informácie o nových scenároch a novinky.

Budem veľmi rád za každé zdieľanie, aby sa to dostalo k čo najväčšiemu počtu hráčov :)

Díky moc a príjemné hranie!

16.5.2024 18:51:36

Ahoj,

Díky za práci! Zatím jsem přehrál jen první několik nahrávek, zní to dobře a profesionálně. Na začátku to trochu znělo jako AI generovaná řeč (přece nikdy jsem neslyšel tvůj hlas dřív), ale i kdyby to bylo tak, zní to dobře.

Nezkoušel jsi náhodou navázat kontakt s týmem aplikace Forteller? Mají příběhy v AJ pro GH, myslím, že bys tam mohl poslat i svojí nahrávku v češtině.

Měj se a až seženu partu pro GH a sednu si u toho s pivem, pošlu to další pro tebe.

S pozdravem, Kosťa 

17.5.2024 08:02:08

Ahoj. Díky za to. Mě se to líbí. Když jsem si vyzkoušel různé rychlosti přehrávání a našel tu pro mě nejvíc přirozenou, tak se dost vylepšil ten pocit AI generované řeči.

17.5.2024 08:49:40

Zní to moc dobře. Díky :)

17.5.2024 11:02:22

Vybíráme z Bazaru

Blitzkrieg!
Blitzkrieg!
Akt. cena: 222 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas