Gloomhaven: Buttons & Bugs

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Buttons & Bugs - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–1
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, vývoj postavy, strategická, RPG
Čeština: není
Vydavatelé: Cephalofair Games
Autoři: Joe Klipfel
Nikki Valens
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Crowdfunding – plnění

Ahoj, budu rád, když sem dáte vědět, komu už hra dorazila.

Podle 6 dnů starého postu na BackerKitu se prý kontejner s dodávkou do Evropy zdržel a měl (by) dorazit během tohoto týdne. Takže by to SNAD mohli brzy začít i rozvážet. Pro UK tam psali datum 15. 4. a v USA už to plnění 1. a 2. vlny (čili nejen Buttons and Bugs) je prý na 90 %…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2024 15:55:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Kdy jste prosím platili dopravu? Nevybavuji si, že by mi přišla výzva. Asi mi něco uteklo. Mám pledge z kampaně a nic dalšího jsem v emailu nenašel. 

11.4.2024 19:13:48

No pledge se zaplatil hned po kampani v červenci a doprava se clem v září. A uzavřelo se mi to v listopadu, jakože adresa k doručení. 

Jak je tam těch 5 kroků, tak u 4 mám fajfku a chybí poslední…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2024 19:27:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Taky jsem platil v září, hra ještě nedorazila.

small man Tonda

11.4.2024 19:43:01

Díky za info. Mám něco špatně. Na Backerkitu mám jen pledge a žádné další informace nevidím. 

11.4.2024 19:57:39

Adresa se dávala v sekci survey (dotazník). Poslední změnu, co jsem tam provedl, mám psanou 2.11.2023…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2024 20:03:21

Tak ten dotazník mi unikl. Takže asi nic nedostanu, když jsem to nepotvrdil v pledge manageru.

11.4.2024 20:29:39

Obávám se, že asi ne… ale mrkni na jejich web, možná to nějak půjde, já se v crowdfundingu vůbec nevyznám, třeba by poradil @speett, který se na crowdfunding zaměřuje…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2024 21:54:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Přes speeta byl group pledge. Takže čekám, až mu to dorazí a odešle dál :) ale asi je ten nejpovolanější aby ti odpověděl 

11.4.2024 23:15:22

@Vetinari Inu, pokud jsi prošvihl Pledge Manager, tak je to problém. Pokud máš zaplacenou hru jako takovou, tak je zde možnost zkusit zažádat o vrácení alespoň části peněz. Možná by se dalo zkusit jim napsat, jestli nemají nějakou kopii navíc, ale to spíš nefunguje. Můžu zkusit pomoct více, ale pojďme to řešit přes mail/sz/FB, ať to tu zbytečně nezaspamujeme ;-)

Upřímně komunikace s vydavatelem za mě nic moc. Řešil jsem s nimi právě ten skupinový pledge a nebyli vůbec ochotni. Nakonec jsem to bral přes další mail a přes late pledge.

 

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

12.4.2024 10:23:45

@speett Jo, na komunikaci nadává spousta lidí. Včera jsem četl zrovna hodně opalcovaný komentář, že by od firmy, co v kampani získá 5 mega dolarů, čekal jiný přístup k dotazům od hráčů…

Jinak taky ti asi nic nepřišlo, ne? Já tam zatím nemám info, kdy mi to má případně dorazit…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

12.4.2024 10:35:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to jsme na tom všichni stejně. Čekáme čekáme.

12.4.2024 10:52:28

Jediné info co je, tak skrze oficiální updates. Jsem ještě zvědavý, jestli oba moje pledge (jeden standardní a druhý late) přijdou stejně. Jinak by bylo nepříjemné rozhodovat, komu pošlu hru teď a kdo si bude muset počkat na druhý balík :-(

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

12.4.2024 13:27:12

Momentálně mám tu částku za pledge jako kredit a můžu ji použit na addony, které jsou k těm pozdějším vlnám z Gloomhaven Grand fesivalu, tam je asi ještě aktivní manager (vesměs pouze doplňky ke hrám). Je tam emailový kontakt na přímo na Cephalofair, ale komunikace s nimi není moc dobře hodnocena, tak jsem zvědavý co mi napíšou a kdy. Nejvíc mě překvapilo, že jsem nenašel ani teď zpětně žádnou informaci v emailové schránce, poslední mám potvrzení z kampaně. Pokud to spadlo do složky hromadné pošty, tak tam jsem to mohl přehlédnout. Navíc tam zůstávají zprávy jen tři měsíce, tak už to teď nezjistím.

12.4.2024 14:13:41

Tak dnes přišel email se sledováním zásilky, tak snad brzo bude mini GLOOM doma.

17.5.2024 08:51:35

Poslední dny a týdny to už reportují lidi napříč Evropou na BGG (stejně jako špatnou produkční kvalitu hry). U mě stále nic.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

17.5.2024 10:47:06 | Upraveno autorem (porovnej)

akurat dnes dorazil

 

17.5.2024 15:49:49

@MajklSVK A kolik dnů předem ti přišlo první info, že to bylo odeslaný?

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

17.5.2024 15:53:38

Mne mail prišiel 14.5.  a dnes 17.5. je balík na Slovensku. Posledný záznam tam je: Colné odbavenie zásielky

Tak snáď v pondelok to už pride

17.5.2024 18:51:22

@Jonash vies co vobec netusim ale trosku ma to sklamalo myslel som ze mi z nemecka idu Rammstein tricka :D a to bol maly gloom :D v pondelok som dostal cthulhu i smrt muze zemrit ale na druhu stranu idem na sluzobku ta si vezmem aj malu hru na solo :D inak z trackingu mi to pisalo ze to bolo cez UPS poslane 14.5. ale pozeram mail a tam 3.5. pisali ze sa ospravedlnuju a buttons and bugs rozposielanie do europy je in progress.

17.5.2024 20:37:05

@Jonash čus, co říkali, že je špatně na produkci?

18.5.2024 00:15:48

@Proky Mimo jiné snad zkroucené/ohnuté karty či desky. A pak že tam není fyzický návod, a co jsem četl, že se nedá ani jako stáhnout a vytisknout. Že je jen online. Ale třeba se to změnilo nějak, mrkni do vláken na BGG.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

18.5.2024 09:28:33

Hra mi dorazila minulý týden. S těma pravidlama a je to opravdu tak že u hry jsou jen základní pravidla, ale spousta dalších pravidel je dostupná jen na netu. Nicméně kdo zná gloomhaven, tak je ani moc nepotřebuje 

18.5.2024 15:57:16

@Jonash je zajímavá aplikace Dized na android (nevím jak apple) a tam máš interaktivní návod. Ale jestli není tištěný návod, tak je to škoda 

18.5.2024 20:02:32

Já žádný Gloomhaven nehrál, takže pokud tam je jen něco, je to za mě docela fail.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

18.5.2024 21:38:40

Dized můžu vřele doporučit těm co vládnou angličtinou. Taky doteď nemám se žádným Gloomem zkušenost, ale po projití toho návodu na Dized už je mi spousta věcí jasná. Učil jsem se tam i Válku o prsten a za mě velice užitečná služba. Navíc je nejenom na Androidu či iOS ale i normálně v prohlížeči.

19.5.2024 11:43:31

Vybíráme z Bazaru

Citrusy
Citrusy
Akt. cena: 125 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas