Zaklínač: Starý svět

xxxxxxxxxo hodnoceno 239x (Seznam vlastníků)

Zaklínač: Starý svět - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Łukasz Woźniak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Big box: Insert pro obalené karty.

Zdravím,

 řešil jste někdo insert pro Big Box na obalené karty?

 Do původního se s obaly nevejdou. V tuto chvíli jsem vyndal originální insert pro karty a naskládal je na dno. Jako v tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=QUAWyedAj5o&list=PLtBAN96lOYPmPOzfMTWmsLGbMi22eQ_-a

 Scháním tedy insert pro obalené karty. Našel jsem tento: https://www.thingiverse.com/thing:6078120 Má volně dostuplná STL.

 Máte s ním někdo zkušenost?

Zvolil jste někdo jiný insert pro karty?

Martin

24.7.2024 11:22:26

Safe and Sound z Polska tak mají docela šikovné řešení.

24.7.2024 11:42:19

Já mám od laseroxu, jsou to moje nejoblibenější a jsem s nimi maximálně spokojen.

24.7.2024 12:55:12

Mám BB a karty obalené v Paladinech a vejdou se mi tam všechny i s oddělovačema.

Ten laserox vypadá asi nejlíp, co jsem viděl.

24.7.2024 13:42:02

Insert od Laserox je skvělej. Ideální pro Big box.
Plusy

Do spodní krabice se perfektně vejdou všechny karty s prémiovými obaly. Uložení žetonu je taky velmi chytře vymyšlené. (ve videu Laserox tam dávají i návody a... .) Nedoporučuji to, insert je celkem funkční hlavně krabičky na Akční karty pro mágy a zaklínače, Město a Divočiny jsou zároveň jako lízací věže. Roztřídění karet je tematické. Každé karetní rozšíření má svůj box. Světlá barva. Materiál by měl být překližka z břízy. Takže se bude dobře barvit, což udělám. (zelená krabička pro karty divočiny, černé pro akční karty zaklínačů atp.)

Negativa

některé boxy by mohli mít popisky, třeba pro karty a trofeje jednotlivých zaklínačů/mágu. (Sám si to dodělám, nejdříve to zkusím pomocí své štítkovačky, něco vytisknu) sestavení je celkem pracné a na pár hodin vás zabaví. Ze spodní krabice musíte odstranit původní insert na karty z vrchní krabice je pak potřeba odstranit velký a malý insert na karty. Zrovna do toho malého se strká Eredin. To je pro mě velké negativum. Zatím ho schovávám naspod velkého insertu s figurkami, je tam výduť o správné velikosti.

Jen škoda, že neudělali i řešení pro vrchní krabici v big boxu na uložení figurek. Což částečně řeší insert od TinkeringPaws, ale ta cena a nejde to koupit samostatně. (Neptal jsem se jí). Našel jsem také pěnové uložení, ale to je plýtvání místem.

24.7.2024 23:31:38

@Elmarto - řešil jsem to taky a taky našel ten model na Thingiverse, ale už mi to přišlo OP tolik oddělovačů.

 

Šel jsem raději do tohoto řešení - https://www.printables.com/cs/model/503867-the-witcher-old-world-replacement-card-trays-big-b

 

Vytisknul jsem si k tomu ještě pár oddělovačů karet a vše sedí a pasuje a už jsem tam vecpal i FAN rozšíření. Kdyby jsi o to měl zájem, tak napiš SZ a domluvili bychom se na tisku.

25.7.2024 07:02:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Wir sind das Volk & 2+2 (2nd edition)
Wir sind das Volk & 2+2 (2nd edition)
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas