Válka o Prsten (druhá edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 215x (Seznam vlastníků)

Válka o Prsten (druhá edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ares Games
Devir
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Red Glove
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nutná rozšíření?

Zdravim. Zvazuju ze bych koupil Valku o prsten druhe edice ale dost me odrazuje mnozstvi rozsireni ktere uz nejdou moc dobre sehnat (nejradsi bych koupil nekde jako celek se vsim). Jak moc rozsireni delaji hru lepsi a ktera musi clovek rozhodne mit a ktera tolik ne?

30.5.2024 16:09:38

@DodgethisCZ záleží na tom, jak moc chceš hru hrát, pokud se chystáš vytáhnout ji párkrát do roka, tak stačí základ.

Vrchní slouha v Přístavu hrdinů

30.5.2024 17:50:53

Nutné není žádné. Být Tebou, koupím základ a udělám si statistiku, kolikrát za rok to zahraješ. Pokud to bude méně jak dejme tomu 12, tak bych rozšíření neřešil.

30.5.2024 19:04:08 | Upraveno autorem (porovnej)

@Varouch chapu. A kdyz mi nekdo rekne hele zde si vyber jen jedno rozsireni na Valku o prsten jinak ti usekneme ruku ktery zlepsi hrani nejvic? Abych vedel co si hlidat na burze :D

30.5.2024 20:17:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Teď asi to co je dostupné :D ale jinak já jsem případ ze to hraji 12x max do roka a rozšíření mám ale nevytshuji. Mám to protože v budoucnu to chci hrát víc ale na to je potřeba si vyhradit cele odpoledne ideálně a mít kvalitního hráče, hra určitě není pro většinu běžných hráčů. Já ho mám ale čas se nám moc nepropojuje. Tedy zvážil bych i jestli mas nadsenej hráče kterému nevadí to hrát par hodin v kuse s tím ze je to minimálně první hry dost Mordor na pravidla.

Jeff

30.5.2024 20:43:35

Jako sehnat celek aby se mi to taky válelo doma by byl ideál :D 

30.5.2024 22:30:40

DodgethisCZ: Upřimně, kdybych se rozhodoval teď, tak si koupím #Dune: War for Arrakis a Válku o prsten nekupuju :-D

31.5.2024 07:35:10

@DodgethisCZ jestli chceš celek, tak musíš koupit ještě bitvu 5 armád, honbu za prstenem a její chystané rozšíření

Vrchní slouha v Přístavu hrdinů

31.5.2024 09:21:21

Pekne povidani ma na dane tema deskoherni inkvizice podcast.

Osobne jsem zatim odehral jen asi 5 her, bez rozsireni, ktere mam koupene(predobjednane) vsechny. Co mam nacteno, tak mi prijdou signifikantni panove a kralove, valecnici to rozsiruji spise jiz hodne do siroka pro fandy, kteri hru hraji casto.

31.5.2024 11:36:18

Jen drobná poznámka. Jestli to budeš ještě chvíli zvažovat, může se ti snadno stát, že neseženeš ani ten základ. Už to má jen pár obchodů a pak to minimálně nějakou dobu sehnat nepůjde… ;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

31.5.2024 15:42:05

Vybíráme z Bazaru

Za hranou - Nové
Za hranou - Nové
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas