The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dobrodružná hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Javier Angeriz-Caburrasi
Juan Echenique
Rob Harris
Stefano Guerriero
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo

Ahoj,

Jake je to v solo hrani? Lepsi za jednu postavu nebo hrat treba za 2?

17.6.2024 09:23:02

Za mě mají dvě postavy výhodu v tom, že každá může být trochu jinak specializovaná. Ale je to samozřejmě nějaký ten management navíc.

Čistě sólo se dá, ale dávalo mi to smysl pro ten free-roam mode (volnou hru). Kampaň jsme hráli ve dvou.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

17.6.2024 09:31:47

Při hraní kampaně v sólu za jednu postavu prostě nebudeš mít šanci některé scénáře vyhrát, i kdyby ses na hlavu postavil (vlastní zkušenost). Doporučuji proto za 2. Plus jeden scénář je vyloženě navržený tak zvláštně, že jsem pořádně ani nevěděla, jak ho za 1 postavu hrát a ty 2 to fakt chtělo.

17.6.2024 17:10:55

Mám dotaz: Skyrim mě láká a rozhoduju se, jestli si pořídit Příval temnoty nebo Skyrim. Rozdílnosti her jsem si vědom, jedná se mi o variabilitu postav za které hrajete. U Přívalu je to jasné, každá postava se hraje jinak a má svoje vlastní fíčury, díky kterým hrát hru opakovaně může být zábavné. 

Při sledování videí z hraní Skyrimu se mi “zdá”, že ty postavy jsou velmi podobné a rozdíly jsou velmi malé. Opakované hraní tedy vlastnostmi postav bude velmi podobné a rozdíl bude v questech a v soubojích s různými monstry.

Mám správný dojem ze sledování let´s playů?

 

 

18.6.2024 20:42:22

@Esorimmer Ja bych rekl, ze to je prave naopak. V PT mas sice rozdilne postavene postavy, ale je to dane a hrajes proste za ni porad stejne. Ve Skyrim muzes tu postavu “vytvorit” pokazde jinak a hrat uplne rozdilne.

18.6.2024 20:50:01

Díky za odpověď. Co myslíš tím hrát úplně jinak? Můžeš blíž vysvětlit?

18.6.2024 20:51:41

Dost záleží, co od toho vlastně chceš. PT jsem nehrál, ale ve Skyrimu je rozdílnost postav hlavně v role play. Vylepšení spočívá pouze a jedině v tom, že házíš více kostkami. Chceš hrát za kouzelníka, co se vyzná v kovářství? Výborně, můžeš, na tyto testy si hodíš šesti kostkami, namísto tří. Chceš ovládat těžké zbraně a být výřečný? Výborně, můžeš, na tyto testy si hodíš šesti kostkami, namísto tří. 

Asi tak. Jestli chceš role play, je to super. Jestli chceš aby to herně bylo jinak, jdi o dům dál. 

19.6.2024 20:29:58

@anupinka ktere scenare nejdou hrat solo? Jsem ve 3 scenari, 1 kapitoly. Tak jestli treba nezacit znova.

Jinak za me zatim super, az na obcasne skobrtnuti.

22.6.2024 12:46:06

@Neshi Myslím, že 2. kampaň, 2. scénář byl takový podivný a byl navržený pro min. 2 hráče. Krom něj byla u jiných v sólu dost vysoká obtížnost při boji s více neprateli naráz a přišlo mi skoro nemožné souboje vyhrát.

23.6.2024 04:41:19

Vybíráme z Bazaru

Der Palast von Alhambra
Der Palast von Alhambra
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas