Moje kavárnička

xxxxxxxxxo hodnoceno 39x (Seznam vlastníků)

Moje kavárnička - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: logická, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Euijin Han
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Herní doba ve dvou hráčích

Zdravím, včera jsem si hru donesla a zkoušeli jsme ve dvou. Za mě teda mimo jiné obrovské zklamání, ale to bych spíš rozebrala až v hodnocení. Ale chci se zeptat, jak dlouho jste hráli ve dvou? Všude čtu, jak je hra rychlá, my hráli skoro dvě hodiny.. Proto mi to nejde do hlavy, asi hrajeme něco špatně. Tak nějak jsme pořád byli schopni plnit objednávky na čtvrtém řádku (většinou jsme tam měli jenom dvě karty) a než se 5 objednávek dostalo mimo desku hráče, fakt to šíleně trvalo. A dvě hodiny plnit hrníčky a následně je zase vysypávat, bylo spíš fakt za trest :/ 

10.7.2024 09:46:11

To je divné, nám to ve dvou vychází průměrně tak na půl hodiny. A hra nás zaujala, protože má spád (a nedá se u ní spát). Už v tahu protihráče si sám promýšlím svoje kroky, jak si “naťapám” potřebné suroviny. Takže jsme ji hráli už hodněkrát a nenudí nás to.

10.7.2024 09:58:10

AmS

A brali jste si správně nové objednávky? Tzn. na konci svého tahu jednu a pak počet podle splněných objednávek v tahu protihráče? Kolik jste měli na konci bodů?

My jsme ve dvou hráli okolo hodiny.

10.7.2024 10:59:01

pri hre 2 hracov je uprava pravidiel pri doberani objednavky. Po kazdom kole sa dotahuje daky pocet. Uz si nepamatam kolko.

-------------------------------------------------------------------
".. dobré, dobré, len v tých súbojoch mi chýbajú kocky..."

10.7.2024 11:26:10

To nebyla chyba hry, ale chyba nepochopení pravidel. Při hře dvou hráčů si na konci svého kola posunete všechny objednávky o řádek níže a doplníte NOVOU objednávku na řádek 1. NAVÍC K TOMU stále platí, že když hráč A splní X objednávek, tak hráč B dostane stejné X nových objednávek do řádku 1. To fakt nejde po čase stíhat. Na konci kola máte 1 novou objednávku v řádku 1 a pokud já mám super tah a splním 2 objednávky, tak vy máte na začátku tahu 3 objednávky v řádku 1.

11.7.2024 08:05:00 | Upraveno autorem (porovnej)

je to tak… ve dvou je to oddychovka na “par minut” :)

 

2h hraju runewars epiku :D 

11.7.2024 08:39:06

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač + rozšíření
Zaklínač + rozšíření
Akt. cena: 4050 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas