Děkujeme, že alespoň zvážíte přestat blokovat reklamy na Zatrolených hrách.
Je to náš hlavní zdroj příjmů, ze kterých financujeme provoz Zatrolených her.
Počet hráčů: | 1–4 |
Doporučený věk: | od 14 let |
Herní doba: | 150 min (reálná data) |
Herní svět: | Fantasy |
Herní kategorie: | neuvedeno |
Čeština: | v balení hry |
Vydavatelé: | Lacerta Pegasus Spiele REXhry WizKids |
Autoři: | Vlaada Chvátil |
Rok vydání: | 2011 |
Dostupnost: | neznámá |
Sdílej: |
Sneak Preview: Týden druhý
Zatím čtyři dny, zbytek průběžně dodám až na bgg vyjdou...Den 8 - 11
Den osmý: Ice Bolt
http://www.boardgamegeek.com/image/1092448/mage-knight-board-game
Dnes opustíme karty základních akcí a přesuneme se k akcím pokročilým. Ty fungují úplně stejně, ale jsou lepší. Nikdo je na záčátku ve svém balíčku nemá (pokud nechcete přijít s nějakými house rules, o kterých už jsem přemýšlel :-))
Na začátku hry zamícháte balíček Pokročilých akcí, tři karty vezemte a vyložíte je pod něj vedle sebe do řady. Toto je nabídka Pokročilých Akcí.
Kdykoli váš hrdina postupuje na sudou úroveň (tj. level 2, 4, 6...) jednu z těchto akcí si vybere, kartu si vezme a položí ji lícem dolů NAVRCH svého balíčku. Tak učiní ještě před dobráním karet na konci tahu, což znamená že tuto novou kartu bude mít hned další kolo k dispozici.
Seřaď zbylé karty v nabídce a prázdné místo zaplň další kartou z vrchu balíčku pokročilých akcí, takže v nabídce budou vždy tři karty.
Jsou i další způsoby jak se k těmto kartám dostat, ale jim se budu věnovat až později v průběhu tohoto týdne. Prozatím se na tyto karty pojďme podívat. Vybral jsem jednu jednoduchou s malým množstvím textu, ale už je vidět, že jsou lepší než karty základních akcí.
Hraná tak jak je, dává ti modrý krystal. Ne manu, ale krystal. Hezké. Ale pokud ji posílíš modrou manou, dostaneš Ice Ranged Attack 3 (ledový střelecký útok).
"Počkej," slyším jak říkáte, "to je přesně to samé jako Swiftness, ale s využitím jiné barvy many!"
Dobře, trochu. Nicméně narazíte na několik nepřátel, kteří jsou odolní vůči fyzickým útokům. To znamená, že normální útoky na ně působí jen poloviční silou. Takže karta Swiftness by proti někomu se zbrojí 3 a odolností proti fyzickým útokům byla k ničemu, protože by byl její útok snížen na 1,5.
Ale Ice Bolt poskytuje ledový útok. To znamená že se na něj fyzická odolnost nevztahuje, takže udělí plný počet zranění. Plus, má hustej obrázek.
Je ještě mnoho dalšího o čem by se dalo v souvislosti s dalšími druhy elementálnch útoků (oheň, země, voda, vzduch) a různých odolností hovořit, ale k tomu se dostaneme až se začnu věnovat žetonům nepřátel.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Den 9: Intimidate
http://www.boardgamegeek.com/image/1093081/mage-knight-board-game
Omlouvám se za zpoždění, mydlili jsme tu hru do tří do rána :-)
Máme tu další relativně jednoduchou kartu. Intimidate je univerzální karta, která může být použita k útoku nebo ovlivňování. V obou případech to není hezké a zlé jazyky po zemi rychle roznesou že se je ti radno vyhýbat.
Teď už by vám mělo být jasné jak tato karta funguje, aniž bych ji musel popisovat nějak do detailu, ale ukážu vám pár dalších informací o ukazateli Proslulosti.
http://www.boardgamegeek.com/image/1093075/paulgrogan
Ve většině scénářů všichni hráči začínají uprostřed tohoto ukazatele. Proslulost může buď stoupat či klesat, v závislosti na vašich akcích a kartách které hrajete. Číslo na ukazateli ukazuje jaký modifikátor při spolupráci s okolím upravuje váš vliv. Například, pokud jste mizera a jste na políčku "-2", ale chcete najmout novou jednotku, která stojí 6 bodů Vlivu, potřebujete k tomu bodů vlivu 8. Takže se zkrátka stane, že vám Intimidate poskytne 8 bodů vlivu, ale vaše Proslulost se pak o dvě políčka zhorší.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Den 10: Song of Wind
http://www.boardgamegeek.com/image/1093642/mage-knight-board-game
Ve hře je 28 různých karet Pokročilých akcí. Výběr scénáře, různá pravidla a počet hráčů určí kolik jich ve hře uvidíte. Tato konkrétní karta, zdá se, přichází v našich hrách často a je velmi oblíbená, protože je dost důležité moci se rychle pohybovat po plánu.
Jak můžete vidět, základní efekt karty je v pohodě. 2 body pohybu a zjednodušení pohybu na některých terénech. Ale s posíleným efektem to přichází. Protože cena za pohyb skrz pláně je normálně 2, ve většině situací to znamená, že si to v daném tahu můžete svištět po části plánu zdarma. Schopnost překonávat jezera může být, v závislosti na rozložení hracího plánu, také velmi užitečná.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Den 11: Maximal Effect
http://www.boardgamegeek.com/image/1094629/mage-knight-board-game
Tohle je jedna z děisvých karet - ten týpek mi připadá fakr naštvanej. Fakt bych do něj nechtěl vrazit v pátek večer po cestě z hospody.
Ale co to umí?
"Vyhození" (Throwing away) je termín pro odstranění karty ze hry. Ano, víme že jiná jistá hra má pro tuto situaci svůj termín a je pravděpodobné, že mnoho lidí tuto hru hrající si místo "vyhození" aplikují právě ten. Nicméně já se tomu budu ve svých popisech snažit vyhnout.
Takže, Maximal Effect ti umožňuje dostat z karty nejvíc, ale pak je pryč. To může být dobré i špatné, když je to použité ze začátku hry. Hraní Maximal Effect spolu s kartou "March" ti dá 6 bodů pohybu, ale karta March už pak není ve vašem balíčku. To může znamenat, že v dalších kolech hry budete trochu zaseklí. Na druhou stranu, máte o jednu kartu v balíčku méně, což znamená větší šanci dostat se k lepším kartám (za předpokladu že nějaké máte).
Maximal Effect zahraný v posledním kole hry je super, protože ztráta základní karty nemá žádný vliv na vaše skóre. Ano, karty Pokročilých Akcí v balíčku vás na konci hry odmění bonusovými body, a ano, můžete použít Pokročilé Akce spolu s kartou Maximal Effect.
Podívejte se na kartu Intimidate z tohoto týdne. Zahraj Maximal Effect, zaplať červenou manu a pak s ním zahraj Intimidate. Útok za 14, krása... -4 Proslulost... ech což...
A ano, Útok za 14 se hodí později, když narazíte na Velkého Draka.
Den 12: Training
http://www.boardgamegeek.com/image/1095419/mage-knight-board-game
Training byla úplně první karta kterou jsem si vzal při své první plné hře. Byl jsem z ní nadšený, protože jsem ji pak mohl používat každé kolo k získávání lepších karet. Každopádně jsem byl stále nováčekm a věci nefungovaly tak jak jsem předpokládal.
Stejně jako včerejší Maximal Effect, Training vám umožňuje odstranit kartu v ruce ze hry (Vyhodit ji - Throw away). Nicméně místo obdržení jednorázového nářezu, umožňuje vám vzít si kartu z nabídky Pokročilých Akcí, a pokud Training posílíte zelnou manou, ta nová karta půjde rovnou do vaší ruky, rovnou připravená k použití!
Přichází čas vysvětlit nabídku Pokročilých Akcí. možná už jsem tak učinil (ztrácím přehled), ale poodhalím ji zde.
Všech 28 karet Pokročilých Akcí je zamícháno a umístěno v hromádce na stůl, lícem dolů. Protože ale některé z těchto karet můhou být pro první hru nových hráčů příliš komplexní, tutoriál - výukový scénář - doporučuje některé odstranit. Když jsem hru ukazoval non-hardcore hráčům jsem tak radši učinil (stejně jako když jsem se hru učil sám, ale pro mou pravidelnou herní skupinu nechávám balík kompletní).
na začátku každé hry jsou tři z těchto karet vyloženy pod balíčkem. To je nabídka. Kdykoli je karta z nabídky odebrána (např. kartou Training), zbývající karty se posunou k sobě a doplní novou kartou. Hlavní způsob jak se můžeš dostat ke kartám z nabídky je postup na vyšší úroveň. Na každé sudé úrovni (2,4,6...) hráč obdrží jednu kartu z nabídky Pokročilých Akcí, kterou v nabídce vždy ihned nahradí jiná z balíčku Pokročilých Akcí.
Každá karta Pokročilé Akce v balíčku je na konci hry při závěrečném počítání bodů v zápasu o titul "Největší Znalosti" odměněna jedním bodem.
Jedna z nejlepších částí herního materiálu je shrnovací brožurka. Ta je základem pro studium hry a činí jej velmi zábavným - jak procházíš první hrou, vysvětluje jen pravidla, která v danou chvíli potřebuješ. Podle této brožury se nabídka Pokročilých Akcí vytvořena na začátku hry netvoří, protože by ty krásné karty nové hráče rušily, hned by si je začaly číst a ptát se "Co to je? Jak je získám?" apod.
Místo toho se nabídka tvoří jen ve chvílích kdy je to potřeba (Normálně když někdo poprvé postupuje na vyšší úroveň)
Den 13 a 14 ...
Den 13: Fire Bolt
http://www.boardgamegeek.com/image/1096635/mage-knight-board-game
Jak se druhý týden blíží ke konci, vracíme se k souboji. Tato karta je velmi podobná dřívější Ice Bolt. Pokud je posílena, nabízí Střelecký Fire Attack, tedy opět úotk živlem.
Proti nepřátelským jednotkám bez odolnosti, nebo jen s fyzickou odolností, tento útok znamená prostě 3 body zranění ohněm (Fire damge). Ale někteří nepřátelé jsou vůči ohni odolní a pokud na ně ohněm útočíte, je to "neefektivní" (inefficient), což znamená že udělené zranění se sníží na polovinu. Ne že by to bylo úplně zbytečné, má to zkrátka poloviční sílu, takže damage udělené Fire Boltem někomu s odolností proti ohni bude sníženo ze 3 na 1,5 což nicméně může stačit.
Ok... cítím se trochu provinile, protože karta Fire Bolt není v podstatě žádná novota... tak... tady je další karta:
http://www.boardgamegeek.com/image/1096735/paulgrogan
Minulý týden jsme zmínili, že každý hrdina začíná s balíčkem 16 karet. 15 karet mají všichni stejných, ale jedna je unikátní. Cold Toghness je jedna z nich, ve hře je jenom jedna a řísluší balíčku základních akcí jednoho z hrdinů. Ačkoli je "lepší" než ostatní základní karty, je stále považována za základní akci (nikoli pokročilou).
Ukazuji vám to abych vám ukázal jak funguje Útočení a Blokování živlů. Někteří hráči kterým jsem hru ukazoval tím byli trochu zmateni, ale mě to přijde jednoduché.
Nejprve, zapomeňte na pravidla a přemýšlejte tématicky. Pokud na vás někdo útočí ohromnou ohnivou koulí, co je nejlepší obranou? Ohnivá zeď? Ne. Balíček Fish'n'Chips? Ne.
Nejlepší obrana proti Ohnivému útoku je Led. Někdo na vás seslal Fire Bolt a abyste jej zablokovali, měli byste zahrát kartu Cold Toughness, protože umožňuje Ledový Blok 3. Nevnímejte "Ledový Blok" jako "Blokování Ledu", tak to není. "Blok Z Ledu", který vám pomáhá v obraně proti Ohnivým útokům.
To samé naopak. Ohnivý blok je dobrou obranou proti Ledovému Útoku.
Tím netvrdím, že nesprávný typ bloku je k ničemu, jen je neefektivní, čili snížen na polovinu.
Takže - řekněme, že bojujeme s nějakou nestvůrou s Ohnivým Útokem 6. Pokud nemáme po ruce žádný Ledový Blok, znamená to že k zabránění zranění budeme potřebovat 12 bodů nějakého jiného Bloku. Ale pokud máme po ruce Cold Toghness posílený modrou manou, už máme Ledový Blok 5. Teď už potřebujeme jen poslední 1. Rozhodneme se zahrát kartu "Rage" (z minulého týdne), která dává Blok 2. Protže se jedná o normální blok, je zneefektivněn na polovinu - 1. Sečteno s 5 z Cold Toughness, máme 6 - dost na to abychom blokovali nepřátelský útok.
Jako pár dalších herních konceptů vám i toto může znít nejprve trochu zmateně, ale jednou si to zahrajte a budete mít jasno.
----------------- vsuvka: vysvětlení některých sporných věcí v diskusi... -------------------------------
Ohnivý útok není střelecký útok.
Ohnivý útok je útok, který se odehrává ve 4. fázi souboje. Je to nicméně Ohnivý, nikoli Fyzický útok.
Fire Bolt ale je střelecký útok, protože říká "Fire Ranged Attack 3", ale existují i jiné efekty, znějící "Fire Attack 2", které nejsou "Ranged".
V zásadě jsou 3 dlišné typy útoku:
Normální (Normal), Střelecký (Ranged) a Obléhání (Siege). To určuje KDY může být útok zahrán.
A jsou 3 různé typy Živlů:
Fyzický (Physical), Ledový (Ice) a Ohnivý (Fire). Ty určují jaký typ bloku je potřeba a jaká odolnost se aplikuje.
Můžete mít libovolnou kombinaci dvou věcí: Normální fyzický útok, Střelecký ohnivý, Fyzické Obléhání, Ledové Obléhání, atd., atd.
Proti jednotkám bez Odolnosti nemá rozdíl živlu zranění žádný efekt.
Fyzický blok bude 100% účinný proti Fyzickému útoku a 50% efektní proti Ohnivému a Ledovému útoku.
Ledový blok bude 100% účinný proti fyzickému útoku a Ohnivému útoku, a 50% účinný proti Ledovému útoku.
Ohnivý blok bude 100% účinný proti Fyzickému útoku a Ledovému útoku, a 50% účinný proti Ohnivému útoku.
A to jsem ještě nezmínil Ledový Oheň... Ale to teď ani nezmíním, protože to všechno změní. Ježišmarjá, právě jsem to zmínil. Prosím, žádné otázky, lidi jsou zatím zavaleni současnými pravidly :-)
A k druhé části karty Cold Toughness: Bude to úplně jasné jakmile ukážeme žetony nepřátel, s čímž bychom, "myslím", mohli začít tento pátek! Ale i tak můžu...
Někteří nepřátelé mají zvláštní schopnosti. Někteří mají Ledový útok místo Fyzického a někteří mají odolnost (nebo dvě, nebo tři!)
Tvoje karta Cold Toughness bude lepší při blokování někoho z nich. Takže, pokud nepřítel s Ohnivým útokem 9, Paralyzací a odolností vůči Ledu a Fyzickým útokům útočí, pak tvůj Ledový Blok 5+1+1+1+1 je 9 - Dost!
(Tematicky je to vysvětleno tak, že Tovak Wyrmstalker, jehož je toto speciální karta a jak každý ví, je Mage Spawn (bůh suď co to znamená:D). A jak také víte, má rád brutální sílu... Nesnáší kouzelníky a všechny tyhle wango-dango útoky. Takže... léta trénoval a stal se trochu specialistou na tyhle záludný postavy. Tovak má taky dovednost kterou se může naučit v průběhu hry, která mu pomáhá vypořádat se s nepřáteli s odolností. Víc se dozvíte v kapitole Dovednosti, v pátem týdnu.)
Další část textu karty se vztahuje na souboj dvou Hrdinů, do toho se ale teď pouštět nebudu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Den 14: KONEC TÝDNE!
Je konec druhého týdne. Jak ten čas letí. Včera jsem ukázal jednu kartu a cítil se provinile, protože byla příliš podobná kartě dřívější a čekal jsem stovky e-mailů říkajících "Ukaž nám už něco nového". Tak jsem se rozhodl trochu to okořenit částečným vysvětlením útokůa bloků mocí živlů, což mělo za následek víc komentářů, otázek a odpovědí než cokoli jiného!
Tak se omlouvám že jsem to neobjasnil, díky za otázky a doufám, že teď všichni porozumí Ohni a Ledu trochu lépe.
Dnešek je zvláštní i tím, že po mnoha a mnoha dnech poctivé práce přišly z tiskárny rulebooky. Dobrá zpráva je, že vypadají úžasně. Úprava / sazba / grafika jsou prvotřídní (Někdo by řekl že jsem zaujatý, protože se s lidmi co to dělali kamarádím, ale co). Špatná zpráva je, že pokaždé když jsme to dávali číst korektorům, našli další věci k opravě. Bylo vynaloženo všechno úsilí ve snaze to opravit, ale nakonec přišla deadline a my museli odeslat co jsme měli. Stále může být někde špatně umístěný odstavec, nebo některému slovu chybět velké písmeno atp. Ale doufám že pravidla jsou správně, takže cokoli dalšího je podružné. Byla to těžká dřina, ale velké potěšení a čest být součástí díla těchto rozměrů.
Takže- Abychom to všechno oslavili.. a v souvislosti s faktem, že bych si mezi těmito třemi kartami nevybral...přicházím se všemi.
http://www.boardgamegeek.com/image/1097470/paulgrogan
http://www.boardgamegeek.com/image/1097471/paulgrogan
http://www.boardgamegeek.com/image/1097472/paulgrogan
Všechny tyto karty přidávají bonusy k Pohybu. Základní efekt dává 2 Pohyby a silnější 4 Pohyby. Nicméně další efekty jsou dost odlišné.
Zkrátka se podívejte na Agility a zamyslete se nad možnostmi a komby s ostatními kartami.V ruce máte spoustu pohybových karet a nějakou manu k jejich vylepšení. Zahrajte je všechny, dostanete bambilion bodů pohybu a pak zlikvidujte nepřítele na sousedním poli, aniž byste se vůbec pohli. Věřte mi, už jsem to viděl.
Ambush je také dobrý. V některých situacích lepší než Agility, protože dostanete dva Pohyby a +1 k útoku, zatímco Agility vám dává jenom 2 body pohybu, byť pak můžete libovolně převést Pohyb na Útok.
A Steady Tempo je jednou ze vzácných karet, které je možné zahrát i podruhé v rámci jednoho kola. Pokud si ji podržíte placením mmodré many, můžete ji ve skutečnosti hrát každý tah, protože se vrací navrch vašeho balíčku vždy předtím než si znovu doberet karty do ruky na konci kola.
Fajn, konec lidičky. Už žádné další akční karty. První týden jsme odkryli základní akce, druhý týden pokročilé akce. Teď využijeme pár příležitostí vysvětlit další herní koncepty.
Příští týden si začneme představovat žetony nepřátel, které představují ty s nimiž budete bojovat. Je čas uvést vše co jste se naučili do praxe, abyste se podívali na své karty v ruce, otočili skrýtý žeton nepřítele, podívali se na jeho obrovská čísla a všechny symboly, podívali se zpět na své karty a řekli "A dopr....."
Polylux1
Jak to vypadá s dalším překladem,bude taky???
ok
ještě jeden bonus:
http://www.boardgamegeek.com/image/1098376/mage-knight-board-game
Dílek mapy č. 9. (což je důležitý jenom pro tutorial)
3 nový lokace k vysvětlení! Tvrze, Kouzelné věže a Dungeony. Nemusíme soutěžit kdo první uhodne co je co...
Tvrze
Ty vlastně v tutorialu přijdou hned na začátku (jsou na dílku č. 3 a tutorial začína s prvními dvěma dílky ve hře). Takže tvrze nejsou tak hrozný.
Velkej rozdíl mezi Tvrzema a Skřetama je, že Skřeti ... běsní. To znamená že se v celém okolí projevují a pohyb když se k nim přiblížíte, vyprovokujete je k útoku. Když je žeton nepřátel položenna plán, je rovnou lícem vzhůru, takže víte co tam je a můžete se na to připravit.
Tvrze jsou opevněné oblasti. Pořád si sice berete žeton a pokládáte jej na mapu, ale je položen lícem dolů. Pokud se přiblížíte k tvrzi ve dne, žeton se odkryje. Pokud v noci, zůstane skrytý.
Vzpomeňte si, že na Skřety zaútočíte tak, že se k nim přiblížíte a Vyzvete je. V případě že se chcete utkat s opevněnou posádkou, musíte k vyvolání souboje vstoupit na jejich pole, tedy je Napadnout.
Další rozdíl je v tom, že zatímco skřety nemá nikdo rád a vy tak dostaneteza jejich zabití +1 k proslulosti, obyvatelé tvrze jsou vlastně normální lidé z okolí. Když je npadnete, dostanete -1 k Proslulosti.
Nepřítel je opevněn - to znamení, že ve fázi "Střelby a Obléhání" nemůžete použít střelbu. Takže teď víte k čemu je Obléhání.
A žetony v tvrzích jsou šedé. takže jsou všeobecně trochu nebezpečnější než skřeti.
Takže, proč zaútočit na tvrz? Kdokoli tvrz dobude, zabere tvrz svým žetonem a stává se jejím vlastníkem. Nejen kvůli výhodám při závěrečném počítání Slávy, ale i kvůli dvou dalším vhodám. Můžete s tvrzí spolupracovat (pouze vy, jako vlastník) a verbovat jednotky, které je možné verbovat ve Tvrzích (příšté týden se dozvíte o jednotkách více). Druhá výhoda je, že Vás tvrz, pokud jste v ní nebo na přilehlém poli, zásobuje. To znamená, že váš maximální počet karet v ruce je zvýšen o jedna, takže pokud byste si normálně se dvěma kartami v ruce vzali na konci kola další tři, ve Tvrzi si vezmete čtyři až do maxima 6 karet.
Kouzelné Věže.
Jsou v mnoha ohledech stejné jako Tvrze. Abyste na ně mohli zaútočit, musíte se pohnout až na jejich pole a ztratíte 1 Proslulost. Kouzelná věž obsahuje fialový žeton, položený lícem dolů a otočený, pokud se během dne dostanete až k věži. Toto otočení se děje v průběhu pohybu, takže můžete došupajdit k věži, podívat se na žeton a poku vám ještě zbývají nějaké body pohybu, můžete vstoupit přímo do věže.
Rozdíly jsou následující:
a) fialový žeton je nebezpečnější než šedý.
b) když dobudete věž, soce si ji též označíte svým žetonem, ale jen proto aby bylo jasné, že jste ji dobyli vy. Věž je pak otevřena pro všechny.
c) Vy (a ostatní hráči) zde můžete verbovat jednotky verbovatelné v kouzelných věžích
d) můžete od mágů kupovat kouzla (stojí 7 Vlivů a 1 manu)
e) kdokoli pevnost dobude, okamžitě získá jedno kouzlo (více o kouzlech později)
Dungeony
Co by to bylo za fantasy hru bez dungeonu nebo dvou. Dungeony jsou nebezpečné, zkraje hry bych se jim vyhnul.
Pole s dungeonem je nicméně bezpečné - můžete přes něj projít aniž by se vám něco stalo. Za svou akci ale můžete vstoupit dovnitř.
Pokud tak učiníte, utkáte se s hnědým žetonem nepřátel. Ty jsou zhruba stejně nebezpečné jako fialové, ale mají jiné vlastnosti a schopnosti. Nicméně tento souboj je klasifikován jako útok v noci, což znamená že nelze použít zlatou manu (což právě nejde ani v noci), ale zároveň se do dungeonu nevejde moc lidí, takže musíte své Jednotky nechat venku a jít tam sám za sebe.
Ale pokud zvítězíte, nejenže získáte slávu, ale obdržíte též kouzlo nebo artefakt (o obou povyprávím později).
Označíte si místo svým žetonem aby bylo jasné, že jste to byl vy kdo tuto výpravu splnil (=body na konci hry). Ale v dungeonu jsou ještě další nestvůry. Jakýkoli hráč může v dalších kolech dungeon navštívit a získat tak slávu, ale už nezíská žádné další odměny, ani není možné změnit žeton značící prvního hráče, jež dungeon dobyl.
Ano, to znamená, že jeden hráč může sedět na dungeonu celou hru, když mají pocit že na to mají, každé kolu chodit dolů, zabíjet monstra a získávat Slávu. Jeden hráč to v naší poslední hře takto udělal, ale není to nejlepší nápad. V pozdější fázi hry jsou lepší způsoby jak získat mnohem více slávy, než chodit každé kolo zabíjet nestvůry.
To vše, pokračování příště... (zítra se pokusím přeložit kompletní třetí týden naráz, ale nevím jak mi to vyjde s časem - asi to zas bude až nějak v noci.)
Děkujeme, že alespoň zvážíte přestat blokovat reklamy na Zatrolených hrách.
Je to náš hlavní zdroj příjmů, ze kterých financujeme provoz Zatrolených her.
Legendy Západu: Vysoké sázky
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 18 hodin