Knarr - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MINDOK - logo
Autoři: Thomas Dupont
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Knarr vs. Vaalbara

dokázal by někdo porovnat s hrou Vaalbara? Popsat proč ho baví víc Knarr, nebo Vaalbara? díky

18.7.2024 11:48:32

Ahoj. Vaalbaru jsem hrál jen jednou. Knarr asi 3x. Knarr mi přijde zábavnější, je o něco složitější a delší.

Ideálně vyzkoušej. Obě hry jsou na Board game areně. Vaalbara je zdarma. DO Knarru tě klidně pozvu - mám premium.

19.7.2024 08:48:13

Jsou to dost jiné hry. Vaalbara je moc fajn. Je to menší jednodušší hra, která svojí hratelností odpovídá velikosti své krabičky. Knarr je v podstatě “plnohodnotná” velká hra v malé krabičce. Přitom ale pravidla o moc složitější nejsou. Pro mě je Knarr jednou z nejlepších her poslední doby. Uvidíme, co na něj řeknou ostatní.

Člověk MINDOK

19.7.2024 14:47:40

Souhlas s Pogem. Moc malé hry nemusím, protoze neposkytují poradny zážitek z hrani. Tady ale musím ocenit cenu, velikost, herní dobu a opravdu triviální pravidla, která společně s elegantním herním designem poskytují uspokojujici zážitek. Ideální hra na polední pauzu nebo dovolenou, která se vejde do každého batůžku a pokud ji budete chtít hrát efektivně, tak i potrápí mozkové závity. Super, opravdu jedna z nejlepších malých her pro rodinné hrani. 👍

26.7.2024 21:46:09

Vybíráme z Bazaru

Azul
Azul
Akt. cena: 27 €
Končí za: 3 dny

Offcanvas