ISS Vanguard - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Michał Oracz
Paweł Samborski
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preklad Lost Fleet do CZ

Ahoj,

neviete, ci sa chysta Albi prelozit aj rozsirenia Lost Fleet a Deadly Frontier? Lebo ohlasy maju velmi pozitivne a ked uz boli pridane aj do appky, bola by skoda, ak by neboli prelozene. 

20.6.2024 12:27:10

Odpověď sice nemám, ale šíleně doufám!!!!!

20.6.2024 19:54:44

Taky nemám odpověď,  ale pocitově se mi nezdá, že by se ISS nějak skvěle prodávala. Takže se obávám, že spíš ne. 

20.6.2024 23:09:43

@Odined Tak mi to nedalo a napsala jsem přímo na Albi. Odpověď byla, že zatím nemůžou poskytnout žádné informace. Tak uvidíme.

22.6.2024 20:33:00

@Mishak117 takze sa este nerozhodli, ci sa im do toho oplati ist. Tak za 2 mesiace sa znova opytame. Len ak by aj potom do toho isli, tak to bude dalsi min polrok cakania kvoli prekladu :(.

24.6.2024 15:57:40

Takze je to potvrdene od Albi.

 

Dobrý den, 

děkujeme za Váš dotaz, bohužel toto rozšíření v tuto chvíli neplánujeme překládat. určitě ale informaci o vašem zájmu předám kolegům do herního oddělení a je možné, že v průběhu pár let se na překlad budeme moci těšit.

 

Odpoved od customer service.

15.7.2024 08:35:19

Tak budeme doufat :) 

15.7.2024 12:02:48

byl vubec nekdy nejakej pripad, kdy by se rozsireni k jine hre doprekladalo o par let pozdeji, kdyz uz treba zaklad vubec nebyl dostupny? Ja myslim, ze tohle rozsireni je bez sance na vydani v CZ…

15.7.2024 12:32:04

Aj preto som išiel komplet do anglickej verzie Vanguardu a mám doma všetky krabice :) Mimochodom na ten lost fleet sú zatiaľ veľmi dobré recenzie.

PS: a ten dabing je proste super ;)

15.7.2024 12:40:59 | Upraveno autorem (porovnej)

@PetrR např. Tainted grail: rudá smrt je v albi v edičním plánu
https://eshop.albi.cz/cteni-pro-radost/edicni-plan-her-albi-2024/

a to je už pár let po vydání

15.7.2024 15:31:26

No já doufám že to udělají! Jako šel jsem do toho a uvalil za to takovou dardu v domnění že to bude jednou komplet.  

15.7.2024 15:59:19 | Upraveno autorem (porovnej)

@Moknik to sice ano, ale podle me porovnavas neporovnatelne, to jedno je samostatne hratelne, nezavisle na zakladu, navic to klidne muze mit lepsi prodeje, nez samotny zaklad, ale u ISS se zaklad nijak extra neprodava a tim padem nemuze bejt o budoucim rozsireni, ktere by zaklad vyzadovalo, zadna rec

15.7.2024 16:20:26

@PetrR s tymi predajmi je to aj niekde potvrdene, ze to nie je ziadna slava? Ak ano, kde sa daju najst cisla? Ide mi hlavne o to, ze nevieme viacero veci: ocakavania predaja, mnozstvo vyjdenych kusov, mnozstvo expedovanych kusov. S tou cenovou kategoriou by bolo podla mna sialene ocakavat navratnost skor ako za rok. 

Netusim ani jedno z vyssie spomenuteho a dohady z for na zaklade napr. sekundarneho predaja su stale len dohady. Ak je ale akekolvek oficialne vyjadrenie k predajom, rad si ho precitam. 

15.7.2024 18:01:22

@Predatorik To závidím, já bohužel nejsem angličtinář, pouze češtinář. Na jazyky jsem naprosto levá, takže pro mě by čeština byla super. 
Umět anglicky, tak to taky neřeším a jdu do anglickýho kompletu. Takhle mi bohužel nezbývá nic jiného než čekat.

15.7.2024 21:14:02

@Odined ne, že bych se extra orientoval, ale o těchto číslech snad nikdo nemluví. Kromě tedy Rex her.

Osobně vnímám hlavně sekundární trh a ten je dost vlažný. Přece jen to není levná hra. A sci-fi téma netáhne tolik, jako fantasy. 

16.7.2024 22:32:35

@PetrR možná se mýlím, ale nemyslím si, že Rudá smrt je o moc víc samostatně hratelná, než Lost Fleet.

Ale k věci... Řešíme tady překlad velkého rozšíření hry, která vyšla teprve před čtvrt rokem. Osobně se domnívám, že od Albi žádné rozhodné vyjádření neuslyšíme do konce roku a rozhodující budou vánoční prodeje.

17.7.2024 10:48:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Já teda nevím ale osobně si myslím že pokud rozšíření není ohlášeno do půl roku od vydání základu tak určitě nevyjde. Osobně pochybuji že vyjde třeba Rudá smrt ta hra bude v tu chvíli už mrtvá a koupí jí opravdový fandové a kompletisti

19.7.2024 23:03:07

Oceňuji na Albi že vydává náročné hry na překlad ale bohužel moc psů Zajícova smrt. Dělají spoustu věcí najednou A přestávají stíhat a dělat věci pořádně tedy komplexně.Prikladem je rozšíření TG kdy se nezhostili pořádně propagace, aplikace není. Ruda smrt pokud vůbec tak 2026 atd. Etherfields je zbytečné vydávat už teď 

19.7.2024 23:07:47

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Might & Magic III - Inferno Expansion
Heroes of Might & Magic III - Inferno Expansion
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas