ISS Vanguard - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Krzysztof Piskorski
Marcin Świerkot
Michał Oracz
Paweł Samborski
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybějící čísla karet

Ahoj, nezamýšleli jste se nad tím, proč jsou některá čísla v misích, BZ i obecných podmínkách přeskočená? Proč chybějí? Nebo je to chyba u mě a tím pádem bych měla žádat o nápravu? Děkuji za odpovědi :)

5.6.2024 12:30:41

Taky jsem si toho všiml, ale neřešil bych. Očividně to je z nějakého důvodu úmysl autora. Nepraktické to bude hlavně v případě, kdy člověk bude chtít zkontrolovat kompletnost hry. Nebude pak možné projet jen karty podle vzestupného pořadí od jedné do x, ale bude třeba porovnávat se seznamem karet.

6.6.2024 07:46:54

Chybějící jsou v té zapečetěné obálce, která obsahuje příběh v pozdější fázy

6.6.2024 10:48:51

Tak to musím říct, že nejsou. Alespoň já tam žádné karty, které by mi číselně chyběly, nemám. Obálku už mám otevřenou nějakou dobu. Proto mi to právě přijde divné. Navíc v soupisu obsahu tajné obálky o tom není ani slovo (schválně jsem se dívala, když jsem ji otevírala, protože mi ta chybějící čísla přijdou prostě divná).

 

6.6.2024 12:00:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Myslím jsi, že jsou ty karty prostě seskupené v rámci nějakých skupin, kde to dává smysl. Takže třeba mise pro nějakou planetu jsou 70-73 a pro další zase 80-82 atd. Asi se pak jednodušeji designuje hra, když můžeš bez problémů přidat nebo odstranit nějakou kartu a nerozbije ti to kompletně číslování a odkazování na karty.

Ale špatně se pak kontroluje, že má člověk všechno, to je pravda.

6.6.2024 12:53:00

a nedoplní to karty z rozšíření?

6.6.2024 13:18:16

@altaon To je dobrá úvaha :) Je pravda, že jsem se docela i pozastavovala nad tím, jak jsou ty karty seskupené při misích, atd. Mohlo by to dávat smysl. Teď by to tedy chtělo seznam karet, které se ve hře nacházejí pro kontrolu - kdyby někde byly.

@VelkyTyDyt Nad tím jsem také přemýšlela, že by to mohlo být takto. :)

6.6.2024 14:00:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

AFTERMATH EN
AFTERMATH EN
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas