Gloomhaven: Buttons & Bugs

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Buttons & Bugs - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–1
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, vývoj postavy, strategická, RPG
Čeština: není
Vydavatelé: Cephalofair Games
Autoři: Joe Klipfel
Nikki Valens
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ vydanie

Ahojte, neviete či táto hra bude vydaná aj v CZ verzii?

17.6.2024 09:26:09

No kdyby to někdo vydával, tak asi Albi zas. Ale ti mají dost starostí s Frosthavenem, aby konečně vyšel. Takže bych osobně čekal, že do toho půjdou, hra je fakt levná a dobrá (ač že je jen sólo, může být omezující), ale že to oznámí případně až po vydání Frosthavenu… Hodím link na otázku Ondrovi z Albi.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

17.6.2024 09:33:43

Ahoj, jak tu psal Jonáš, první je v naší frontě Frosthaven. A pak se uvidí. Šance tu je, ale bohužel nemůžu být úplně konkrétní. Dík, Ondra z Albi.

17.6.2024 14:30:28

Já mám tyhle malé sólo hry moc rád. Do dám kapsy dvě tři krabičky a zábavy je kopec. Přimlouvám se za překlad. Moc k překladu tam není. Petr.

9.7.2024 20:47:38

@Albion Ahoj. Sem to úplně nepatří, ale když už jsi zmínil ten Frosthaven - na Albi.cz už se několikrát objevil v Připravovaných hrách, dokonce s datem vydání, ale pak zase zmizel (aktuálně v seznamu není). Zkoušíte, kolik vydržíme, nebo pravidelně nastávají okolnosti, které vás nutí změnit plány? Ptám se s veškerým respektem, protože jsem rád, že je Albi ochotno vydávat i velké hry s českou lokalizací, a snad v tom bude i pokračovat. Ohledně české verze GH-Buttons…, místní deskoherní komunita jistě ocení alespoň malou naději, ačkoliv, jak již bylo psáno, textu na překlad tam moc není, takže by si většina poradila i s originálem.

10.7.2024 09:16:02

@Busyday 19.7. bude Albi update věnované hlavně Frosthavenu. Tak snad se tam dozvíme něco konkrétního.

10.7.2024 11:58:33

Pravidla su uz prelozene , podla mna nema zmysel to este prekladat oficialne ,

13.7.2024 12:36:38

Vyfoť tu malou kartičku s příběhem pro překladač a je to. Český překlad by byl asi „nice to have“, ale možná trochu zbytečný, když jsou přeložený pravidla. Stejně jsou online i v angličtině.

13.7.2024 14:11:07

Pravidla jsou z 99% stejná jako u Lvího chřtánu. Navíc základ pravidel tu je přeložený. Přesně jak psal Proky tak takhle to dělám já. Stejně tak to dělám se hrou Legacy of Yu a pohoda. Není hra u které bych si návod nepřeložil pomocí Google překladače. Stáhnu si z BGG návod, zkopíruju odstavec, vložím do překladače a je to. 

13.7.2024 18:20:58

Pravda, ale kdyby to mělo vyjít česky, tak si ráda počkám na českou verzi.

13.7.2024 18:40:38

@Ryzen Zkus DeepL, dělá mnohem lepší výsledky než Google Translator. Posledních asi 5 let používám jen ten, je i doplněk do Chromu nebo apka na mobil.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

13.7.2024 19:39:59

Vybíráme z Bazaru

The Oracle of Delphi
The Oracle of Delphi
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas