Krátké zastavení webu ve 21:30

V tomto čase na pár minut odstavíme web. Zkuste prosím do té dobry dokončit svou práci (hlavně psaní diskusních příspěvků a podobně). Je v nějakém přetíženém stavu, tak zkusíme, zda se nezvpamatuje bez razantnějších opatření.

Duna: Válka o Arrakis

xxxxxxxxxo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Duna: Válka o Arrakis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo mod

Tady se v popisku píše, že je to pro 2 až 4 hráče, ale na netu je video na solo mod, podle pravidel, to je jiná verze? díky

24.8.2024 17:07:02

Držel bych se informace od vydavatele, kterým je Blackfire, ten uvádí, že je to od 1 hráče, tak by tam měl být v pravidlech normálně solo mód zahrnutý. Je možné, že nějaká cizojazyčná várka byla od 2 hráčů a ten údaj tady zůstal podle toho. Jediné, co pořádně nevím, jak je to s tím rozšířením, u toho jsem našel dost protichůdné informace, tak nevím, jestli půjde hrát v jednom.

24.8.2024 17:48:52

@-bacil- ´díky..uvidíme….

24.8.2024 18:07:38

Hra má solo mód - hraješ striktně za Atreidy proti automa-Harkonenum. Je to tedy skutečně 1-4 hráči, ale dle moji zkušenosti, je to primárně dvojkovka.

24.8.2024 18:12:00

@maskas  Drž sa toho čo je v rulebook a čo povie vydavateľ CMON. Je tam geniálne solo ale hráš iba za Artreidov.

Hra funguje jak sólo tak 1vs1, 2v2, 1vs2 (3-4p)

25.8.2024 10:25:22 | Upraveno autorem (porovnej)

@Michal-BF Chtěl bych poprosit Michala z Blackfiru, jestli by zde mohl vyjasnit, jak je to se sólo modem v rozšíření Kosmická Gilda. Určitě to bude zajímat více lidí a evidentně v tom nemají jasno ani eshopy, protože jsem našel obě varianty (pro 1-4 i 2-4 hráči). 

25.8.2024 11:08:31

@-bacil- A čo tam chceš vyjasniť? Je tam sólo mód, kedy hráš za Atreides proti Harkonenom.

Každá krabica obsahuje sólo mód, ktorý sa volá Mahdi. Pridáva 8 nových kariet a nové pravidlá. Strana 41.

Ak nemáš KS edíciu, tak potom klikni na tento link, rulebook online a nalistuj si to.

These updates are explained in the latest FAQ 3.0 document, and all players can reference them in the Online Exclusive Edition Rulebook document.

https://gamefound.com/en/projects/cmon/dune-desert-war?ref=homepage-featured_6#/product/56043 

 

26.8.2024 07:06:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Základní hra je 1-4, Gilda má v pravidlech napsáno, že není kompatibilní s Mahdí variantou hry pro 1 hráče.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

26.8.2024 08:53:37

@QuinterX Neřešil jsem základní hru, ta mi byla jasná, šlo mi pouze o rozšíření kosmická Gilda.

@Michal-BF Děkuji, to je přesně to, co jsem chtěl vědět.

26.8.2024 15:56:19

@-bacil- Prepáč, to som si nevšimol. Každopádne oficiálne a na papiery nie, ale ak pôjdeš na BGG tak tam hráči píšu, že pridanie Spacing Guild nie je problém pridať do sólo hrania, ak pôjdeš podľa pravidieľ a upravíš si balanc a pohyb jednotiek, pričom rozšírenie Smugglers sa dá v pohode pridať. Len to trošku upravíš skrz home rules :) 

26.8.2024 17:09:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Inis 2. edice ENG
Inis 2. edice ENG
Akt. cena: 1025 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas