Aldebaran Duel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Dino Toys
Autoři: Vladimír Suchý
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Zatím jsem nikde nezachytil nějaké zmínky, jaké to je - má někdo nějaké herní dojmy?

17.5.2024 11:16:06

Já o tom opakovaně psal u sebe na IG nebo ve FB skupině Sólohráči. Hru jsem umístil na 1. místo v největších překvapeních za rok 2023 a na 4. místo v nejlepších pro mě nových hrách za 2023. Na BGG jsem tomu dal 8,5/10, tady 4,5*.

Hrávám to primárně sólo, ale hrál jsem i jako klasickou duelovku, což je primární počet, a funguje to fakt dobře. Engine building, kde se efekty krásně kombí a přináší to dost uspokojivý pocit. Je tam učící křivka a díky tomu tě to baví zkoušet opakovaně a třeba jinak. Skórují se tam totiž různé věci a konkrétně ty stupnice produkce/vlivu jsou za mě skvěle vyřešené. Určitě to chce dát více partií než jedna.

Hra se dá koukám sehnat za 850 Kč, což je odpovídající cena. I za litr bych s tím byl oukej.

Někomu to přijde suchý, někomu vadí vizuál, já si to ale vždycky užil. Jsem primárně Eurohráč a takovýhle tituly mám rád. Takže takový dojem ti předávám. @Ereboro 

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

17.5.2024 12:02:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak Suchý je to by design ne? :P

17.5.2024 16:02:55

V jouob.castu se jí věnovali docela obšírně. Mělo by jít dohledat na jouob.cz/hry ;)

17.5.2024 18:14:23

@anupinka ale v JOUOBCASTU to hráli tenkrát snadno jen jednou, pokud se nepletu… To byly hodně první dojmy, ale oni to tak mají většinou no, že ty hry hrají málo. A zrovna u téhle hry to chce dát více partií.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

17.5.2024 20:46:15

Vybíráme z Bazaru

Záchranáři: Boj s ohněm CZ
Záchranáři: Boj s ohněm CZ
Akt. cena: 130 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas