Graf doba hraní u mého záznamu hraní hry

Jsem asi natvrdlá, ale neumím číst tento graf. 

Jelikož to generuje nějakou křivku i pro počet hráčů, v kolika jsem nikdy nehrála, a křivku mi to ukazuje i u her, které jsem vůbec nehrála, předpokládám, že to je nějaký výcuc ze všech záznamů hraní.

Doba hraní je co? Délka partie? 

A co znamenají ty údaje po najetí kursoru?

Příklad: U  #Arkham Horror: Karetní hra (revidovaná edice) se mi ukazuje graf, v němž např. u 1,5h je:

  • Vše 6
  • 1 hráčů 4
  • 2 hráčů 1
  • 3 hráčů 0
  • 4 hráčů 1

Co mi to má říct? Že existuje šest zápisů o tom, že to někdo hrál takhle dlouho? Z toho čtyři záznamy v sólu, jeden ve dvou hráčích a jeden záznam v ve čtyřech hráčích?

To by mělo logiku, akorát že když se kouknu na údaj u 30min. tak tam najdu:

  • Vše 2
  • 1 hráčů 2
  • 2 hráčů 0
  • 3 hráčů 0
  • 4 hráčů 0

Mno - a jen já sama tu mám 6 záznamů o 30 minutové hře v sólu. Přičemž “Vše 6” je nejvyšší číslo co mi to ukazuje po celé délce grafu ve všech počtech hráčů - a jen já sama mám o hře víc záznamů…

Tak já fakt nevím…

21.7.2024 14:30:19 | Upraveno autorem (porovnej)

@zacinajici Vůbec nejsi natvrdlá. Podle mě vše chápeš naprosto správně.

Proč ty počty nesedí s tvými zápisy, nevím. Nejspíš nějaká chyba aktualizace záznamů. @Zeus?

-----------------
předseda KDH Pajdulák

21.7.2024 17:31:51

@zacinajici Ahoj, to s tím počtem tvých hraní vs. graf je zvláštní. Jinak uvažuješ úplně správně a ty předchozí čísla sedí. Vše je vždy součet herních partií, které trvaly uvedenou dobu nezávisle na počtu účastnících se hráčů. A to je pak rozpadnuté na ta čísla dle počtu hráčů.

Když koukám přímo do databáze, tak vidím u téhle hry celkem 31 zápisů z hraní a když sečtu počty herních partií ve všech délkách, tak mi to taky dá 31. Ještě se v tom trošičku pohrabu, ale i při trochu hlubším průzkumu tam chybu zatím nevidím.

21.7.2024 17:51:03

A když někdo zadá čas ne podle těch koleček, tak se to počítá? A kam?

Tím myslím třeba 0:50 se přičte k 45minutám nebo se nezapočte vůbec?

21.7.2024 17:55:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Blbě jsem ty svoje záznamy počítala, překoukla jsem se a přičítala i partie 1:30 a 2:30. 

Omluva a hanba mi.... 

Takže to takto asi sedí - za předpokladu, že hodnoty, které neodpovídají těm “kolečkům” propadají. To by mi to nevycházelo zase někde jinde.

…dík za vysvětlení / potvrzení. 

Smysl jsem tedy snad už pochňopila…

21.7.2024 18:22:00 | Upraveno autorem (porovnej)

@zacinajici Partie, které nemají čas přesně dle “koleček” se počítají do toho následujícího. Čili partie v délce 55 minut se počítá v grafu mezi partie “1 hodina” (a význam je víceméně “do 30 minut”, “so 1 hodiny”, …).

21.7.2024 21:57:00

@Zeus  no to ale asi neplatí u všech “koleček”…(???)

Kupř.: #Projekt A.R.T.: Zachraňte umění 

Mám 10 partií po 45min a 5 po 40min a 2 po 35min. Všechno sólo.

Bublina na 45min hlásí:

  • Vše 13
  • 1 hráčů 12
  • 2hráčů 0
  • 3hráčů 0
  • 4hráčů 0
  • 5hráčů 1
  • 6hráčů 0

Kdyby se to započítávalo do následujího “kolečka”, musela bych tam jen já udělat 15 nebo dokonce 17 partií.

22.7.2024 01:12:38

Anebo jednodušší příklad:

#Ratcatcher, The 

Mám tam 1 partii 2:30. “Kolečko” 2,5h tam není a “kolečko” 3h hlásí 0.

#Rest In Peace: The Asylum 

Mám 1 partii 10min. "Kolečko" 15min hlásí 0, a "kolečko" 0min hlásí: Vše 1.  

Čili tady se to evidentně započetlo dolů a ne nahoru.

 

…ale popravdě, asi je to fuk, nejspíš to všichni kromě mě chápou nebo neřeší, čili nechci s tím už dál otravovat. ;-)

22.7.2024 01:16:08

Vybíráme z Bazaru

Osadníci z Katanu: Atlantis
Osadníci z Katanu: Atlantis
Akt. cena: 145 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas