Wandering Galaxy

https://www.kickstarter.com/projects/plaidhatgames/wandering-galaxy-a-crossroads-game?ref=bggexplorehome

Vesmírné pokračování Forgotten Waters a Freelancers! Miluji jejich hry a u Freelancers mě i překvapilo, jak mají příjemnou a lehkou angličtinu, takže to šlo dát:)

Nicméně opět vysoké poštovné a pocit, že to v retailu bude daleko levnější.

Neplánuje někdo retail pledge, že bych se přidal?

11.7.2024 07:16:00

Není zde šance na lokalizaci?

17.7.2024 16:51:09

@MortZ po tom jak skončilo “Na vlnách neznáma”? Obávám se, že asi moc ne :-(

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

17.7.2024 17:17:44

@speett proč, to dopadlo nějak špatně?  Mám takový dojem že mi na to někdo říkal pozitivní ohlasy

18.7.2024 09:51:00

@MortZ JJ všichni o tom nadšeně mluvili. Ohlasy veřejnosti i recenzentů byly vynikající. Hra je skvělá a kompletně dabovaná..

A i se slevami leží na skladě a prodejně je to velký neúspěch. Buď lidí děsí počet hráčů (který je reálné 1 ať 6, ale na krabici je 3-7), nebo nevím. 

18.7.2024 11:27:09

@OUTbrain Kdo soudný by kupoval hru, která za rok dva nepůjde hrát a bez webu nejde hrát už teď, když si může koupit stovky her bez omezení? Já některé hry hraji již přes 30 let. 
Recenzenti to neplatili, tak jim nevadí, když se to po pár partiích vyhodí. Člověk z lidu už si to rozmyslí.

18.7.2024 15:07:57

@MortZ No, jak už zde zaznělo. Prodejnost je velmi špatná a na český dabing byla od začátku kritika.

@jankie Já bych na nás nebyl tak přísný. Důvod proč hry tolik nekritizujeme je ten, že si vybíráme jen ty, které nás zajímají. Jen pár kanálů jede skoro vše a ty se omezí na unbox a obecný pokec.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

18.7.2024 15:36:34

@jankie Je tu mnoho jiných her s aplikací a prodávají se, takže tam bych důvod nehledal. A součástí současné kampaně jsou i knihy ke každé z těch tří her, které umožňují hrát bez aplikace. 

 

18.7.2024 16:51:56

Vybíráme z Bazaru

X-MEN: POVSTÁNÍ MUTANTŮ
X-MEN: POVSTÁNÍ MUTANTŮ
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas