Blood od LMS

Ahoj, co říkáte na Blood od Ludus Magnus?

Blood by Ludus Magnus Studio - Gamefound


Mě se to docela líbí, graficky asi víc než Grimcoven a herně taky ale jen z toho co jsem načetl hodně zevrubně, nevěřím, že ten dice placement v GC bude tak funkční, když vám nepadnou správně kostky, co pak?

Tady to vypadá, že to bude klasičtější selekce akcí přes karty a kostky na boj.. Ale neviděl jsem pořádně gameplay z časových důvodů, jen v rychlosti přečetl pár updatů co mě zaujaly..

Má to někdo víc prostudované jestli to vypadá jako dobrý kauf v rámci boss battlerů?
 

11.7.2024 10:02:03

Ja koukl na cenu a dal to nestudoval… postovne 20eur + dane.

11.7.2024 10:22:35

Mně se to líbí a časem to když tak budu brát přes Exklusivegames.com

Přeci jen LMS mají teď relativně dost nedoručených kampaní, tak se mi nechtělo svěřovat jim svoje finance.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

11.7.2024 10:47:46

Nebylo to tu už pod jiným příspěvkem?

Velice hezké, chtěl bych, ale bez lokalizace jsou takovéto kolosy pro mě pasé a vydavatelé do toho nepůjdou, páč kvůli několika málo lidem se jim to nevyplatí. Vskutku zapeklitá patová situace.

Každopádně Hogvlad je the best!!!:D

* * * * *
Board games klub, Trenčín

11.7.2024 15:14:53

Mě to přijde graficky pěkné, ale pořád nevím jak ten gameplay, viděl jsem jen BoardgameCo gameplay asi 10 minut, tak jsem nahodil zatím jen 1$ a rozmyslím se, All-in stejně nebudu brát, spíš core a to rozšíření s tou možností navštěvování vesnic, ostatní mě moc neoslovili, možná ještě tak to poslední představené s bossem kterého potkáváte náhodně a musíte porazit před Vladem, ale s ohledem na to jak málo hraju ostatní podobné hry ho asi stejně nepotkám, takže vlastně nepotřebuji.

Na exklusivegames by se dalo taky počkat, zas reálně tu něco ušetřím vs nejistota jaké to bude ve finále :)

Potvrdil Jiriczek, že to bude brát?

12.7.2024 09:09:30 | Upraveno autorem (porovnej)

@Zaily stačí mrknout na CFs … ale ano, potvrdil ;-)

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

12.7.2024 11:29:05

Já to nakonec vzal z kampaně s tím rozšířením Grand Tour a přihodím i The hunt za těch 9 EUR potom ještě, tak třeba pak hodím nějaké první dojmy jestli to někdy dorazí :)

13.7.2024 21:06:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Já mám backnuto, kdyby se chtěl někdo přidat. Taky beru jen základ DeLux. 

Po všech SQ toho je hromada.

Tomovo herní okénko 
https://www.facebook.com/Tomovoherniokenko

17.7.2024 10:56:49

@speett které nemají doručené?

 

22.7.2024 22:37:44

@GamingDad 

Nova Aetas Resistance - wave 2
The Breach
Runar
Requiem

Nehledě na to, že už mají spuštěný preview na další kampaň Blasphemous: The Board Game

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

23.7.2024 08:38:43 | Upraveno autorem (porovnej)

@speett což není ve světě CF nic neobvyklého, ne? Mít souběžně xx kampaní nedokončených a nedodaných..

24.7.2024 06:11:21

@GamingDad No, v tomhle množství už je to za mě poměrně rizikové. Ano, podobně je na tom více velkých vydavatelství, ale ty neměli v minulosti tolik problémů s doručováním, jako LMS.

Každý si za své finance zodpovídá sám, já se snažím jen lidem kolem sebe a svým divákům zodpovědně předávat potřebné informace. Finální rozhodnutí je pak ale na každém individuálně ;-)

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

24.7.2024 10:09:07

Já jim budu věřit :) 
Pokud se neobjeví problémy jako u Mythicu, tak mi nějaké zdržení extra nevadí, her je až příliš, kdybych chtěl něco co budu moci hrát co nejdřív, tak si vyberu z her dostupných v obchodech/aukcích.

Tohle vypadalo zajímavě jak tematicky, tak i herně za mě líp než Grimcoven (kde to přiřazování symbolů na kostkách k akcím už jsem v pár hrách zažil a když to není jen o počtu hitů/krytů, tak to spíš zpomaluje nebo neuděláš potřebné akce protože ti to nepadlo..). Ale obě hry za mě mají palec nahoru za ovládání nepřátel kartami, to je jedna z mechanik co mě na podobných hrách hodně baví - taková ta nepředvídatelnost toho co nepřítel provede.
 

24.7.2024 14:17:22

Od LMS jsem zatím nic nebral, ale naprosto souhlasím s Línou Kočkou - ten seznam nedodaných projektů (o brutálních zpožděních u toho, co nakonec dodali, ani nemá cenu psát) rozhodně důvěru nevzbuzuje. Vím, že se to děje běžně, a beru, že pokud je to “živobytí” nějaké firmy, může mít 1 nebo 2 projekty v běhu nebo v nějaké fázi rozpracovanosti, a spustit další kampaň, ale tady to vypadá jako letadlo, kdy se realizace Hry 1 platí z kampaní 2, 3, 4 atd. Jediné plusové body mají za to, že jim už přeci jen něco vyšlo, a např. s NAR jsou lidé i podle hodnocení na BGG docela spokojení. Asi si počkám, jestli se to objeví na Exklusive Games (pokud vím, bylo to přislíbeno), a půjdu do toho až na jistotu.

24.7.2024 15:18:43

Vybíráme z Bazaru

20. Století
20. Století
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 21 hodin

Offcanvas