Euthia: Torment of Resurrection – Cruel Frost

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection – Cruel Frost - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Euthia: Torment of Resurrection
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Steamforged Games Ltd.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2025
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Dovolím si zde založit vlákno k tomuto rozšíření..:)

Odkaz na kampaň zde:

  • https://www.kickstarter.com/projects/steamforged/euthia-cruel-frost
30.3.2024 19:00:24 | Upraveno autorem (porovnej)

A? Stale jeste nemame opravene posledni rozsireni.

30.3.2024 19:07:24

@p_lichnovsky S tím ale já nemám možnost nic udělat.
Kvůli tomuhle problému jsem toto vlákno neměl úmysl zakládat..;)

30.3.2024 19:32:59

Bohužel si myslím, že to spolu ale úzce souvisí a že si tím, jak odflákli předchozí rozšíření, pod sebou uřízli větev. Nemůžu mluvit za ostatní, ale já už rozhodně o další nemám zájem, po tom, co udělali s tím minulým. Ale myslím si, že takových, kteří už po dalším projektu ani neštěknou, bude víc. O třetí barevnou verzi rubové strany nestojím… Ani o další tenoučké desky hrdinů u hry za X tisíc…

31.3.2024 08:38:15

@Conan70 Ano, to chápu a věřím, že to může některé odradit. ;)

Jedním z důvodů, proč jsem zakládal toto vlákno, je také to, že stejně jako u kampaně na rozšíření Fierce Powers and Crawling Shadows, plánuji pravidelně vést aktualizovaný článek v češtině, kde budou k dispozici všechny dostupné informace relevantní pro probíhající kampaň. Takto budu moci později dát odkaz přímo do původního příspěvku..:D

Budu však v období maturity, tak doufám, že nebudu příliš časově vytížen a zvládnu to stíhat..:)

31.3.2024 13:29:53

Představení prototypu:

https://www.youtube.com/live/1_qGjkn5tYo?si=BSGbAwVRK2frjG_P

3.4.2024 14:13:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Nevydržel jsem to dokoukat. Buď jsem už ztratil smysl pro britskej humor, anebo SFG vsadili na nĕjakej zvláštní styl budování hype, kterej mi zatím nesednul - tj. že dají prototyp týpkovi s dost ničemně ostřící kamerou, ten borec svůj stream s unboxingem pojmenuje  “Live Q&A…” a dokolečka u toho recituje “I don't know…”

3.4.2024 15:02:04

Jsem u Euthie nový a mám pár dotazů.

Myslíte, že bude možné objednat All In pledge v češtině, tj. včetně základní krabice? 

Moje skupina se schází ve 3 a hrajeme nejraději coop. Původní hra je známá svým “ne úplně dotaženým” kooperativním módem. Můj dotaz směřuje k tomu, jestli poslední rozšíření toto napravuje, či myslíte, že to nadcházející napravit může.

Od dětství zbožňuju Heroes of Might and Magic a RPG ze staré školy. Tato hra tyhle zasuté vzpomínky budí a přináší přijemné pocity, asi do ní půjdu.

3.4.2024 15:14:48

Tohle už vynechám. Po failu se současnou kampaní bych čekal, že další rozšíření vytisknou rovnou na toaletní papír :(

Mrzí mě to ale s ohledem na autory, kteří jsou v tom nevinně. 

3.4.2024 18:49:58

@Ondra1701 základ v ČJ už určitě nebude možné získat oficiální cestou a v kampani nebude. Jedině bazar a připravit si ledvinu.

3.4.2024 19:05:56

O jaký fail v minulé kampani šlo? Případně jak na to vydavatel reagoval? Šlo o špatný tisk? Moc se teď neorientuju.

3.4.2024 19:12:27

Moc nechápu ten hate na rozšíření… Jediný problém je s odlišnou barvou bojových karet a tenké desky řeší ty dvouvrstvé, které by neměli chybět žádnému fandovi. Fail byl hlavně v tom, že to v kampani neuvedli a tak si spoustu lidí ty dvouvrstvé neobjednali, protože čekali klasický karton, jako u předchozí verze. Hra jako taková je perfektní, obě nové postavy jsou nesmírně zábavné a nové scénáře jsou mnohem lepší, než ty původní, takže za mě se rozšíření velmi povedlo.

3.4.2024 19:16:37

A nevejde se to po vyloupání do krabice, jsi zapomněl zmínit. :) Prostě až moc chyb, na hru za x tisíc. To se nedopouští. Nad tím se mávne rukou u hry za 3 kila…

4.4.2024 07:44:46

  1. vytiskli rozšíření na jiný materiál než základ. Místo kartonové desky je to tenký papír. Nikde to neoznámili. 
  2. “deluxe upgrade” za cenu plnohodnotné deskovky je nepoužitelný, protože se do insertu jednak nevejdou všechny herní komponenty a jednak se pak ten insert nevejde do krabice. Ne že by nešlo dovřít víko, on se tam nevejde vůbec. Problém s vytahováním hry na stůl a její organizací se s rozšířením nevyřešil, spíš ještě výrazně zhoršil.
  3. jiná barvy karet. Což o to, už jsme si z jiných her zvykli na lehce jiné odstíny rubu karet, tady je to ale fakt extrém a výrazně to kazí hru, protože se karty nedají dát do neprůhledných obalů (zadní strana musí být vidět)

Naštěstí herně a designově je to pořád pecka, tam není co vytknout. 

4.4.2024 09:31:46

Očekávám teď trochu, že všechny nově dotisknuté komponenty (tj. to, co obdržím po “all-in pledge”) budou sjednocené, protože se budou tisknout naráz? + si myslím, že se dočkáme úplně nového úložného řešení pro všechna rozšíření.

4.4.2024 09:57:10

@Ondra1701 tak určiťé. A připrav si na to ledvinu. :) // konec sarkasmu

Jako jo no. Novou Euthii bych si rád někdy zahrál. Snad se na nějaké akci pošťěstí. Doma bych to stejně nevyndal, jak je rok dlouhý.

4.4.2024 10:14:44

Nový trailer je vonku. 

https://m.youtube.com/watch?v=6a2t3NHSDzQ&pp=ygUSRXV0aGlhIGNydWVsIGZyb3N0

24.4.2024 21:57:46

Tak bude v CZ. Ma nekdo tucha kdo to bude prekladat?

30.4.2024 19:59:59

fakt exclusivne

30.4.2024 21:43:35

Možno Tlama, oni predávali úplne prvú verziu. Čakal som však za full-ku medzi 800 - 1000 €. Tých cca 500 € za full,  bez insertov nie je tak zle  , keď si zoberiem, že len  za základ na ebay-i pýtali niektorý aj 900 €.

30.4.2024 21:46:02

chapem to spravne ze dalsie rozsirenie bude 189$+ 20% dan + postovne (+daky all-in-one insert v pladge managerovi). To mozem teda pocitat ze sa polahky dostaneme cez 250$ za rozsirenie, ako nehnevajte sa ale im uz ozaj udrbalo dekel. 

1.5.2024 00:15:51

Ahoj, chápu to správně, že v cz bude jen nový přídavek, ale Core, base game ne? 

1.5.2024 08:48:42

PetrDudek: ano

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

1.5.2024 08:53:36

Ahoj všem,

jen bych rád objasnil, že třeba ty barvy karet SFG bude lidem co se o ně přihlásí posílat komplet nové aby jim ty barvy seděli (!!! je třeba se o to přihlásit!!!). A dalších věci se snaží také opravit viz tenhle Update: https://www.kickstarter.com/projects/steamforged/euthia-resurrected/posts/4077451 - zde si teda můžete požádat o náhradu chybějících či vadných komponent.

Zcela upřímně nás za Diea Games mrzí, že kupa lidí hodnotí dodání hry jako selhání a velký průser SFG, zdaleka to není takový problém. Ano s těmi inserty ustřelili mimo, ale 98% produkce je perfektní a srovnatelná s původní hrou. Věřte, taky nás to mrzí, že došlo k nějakým chybám, ale udělali jsme maximum aby se co šlo, opravilo.

Hraní zdar, mějte se prima :-)

_________________________
/-Otrokář v Diea Games s.r.o.-\

2.5.2024 17:03:48

Ahojte, mám jen malou otázku, chci si to na kickstarter koupit(dělám to prvně) ,ale nemůžu nikde najít volbu jazyka hry, je tam jen koupě a platba. Pochopil jsem, že musím ještě zaplatiti 40 e za dopravu? díky

2.5.2024 20:01:52

Vybíráme z Bazaru

SpaceCorp: 2025-2300AD + rozšíření Ventures
SpaceCorp: 2025-2300AD + rozšíření Ventures
Akt. cena: 1600 Kč
Končí za: 14 hodin

Offcanvas